אוזניות לא מתחברות לאקס בוקס 300 stealth צריך עזרה להגדיר באקס בוקס {Translation -...

Discus and support אוזניות לא מתחברות לאקס בוקס 300 stealth צריך עזרה להגדיר באקס בוקס {Translation -... in XBoX on Consoles to solve the problem; אוז יות לא מתחברות לאקס בוקס 300 stealth צריך עזרה להגדיר באקס בוקס ____ {Translation - Headphones that do not connect to the Ex Box 300 stealth need... Discussion in 'XBoX on Consoles' started by moshemt, Sep 2, 2019.

1. moshemt
    moshemt Guest

אוזניות לא מתחברות לאקס בוקס 300 stealth צריך עזרה להגדיר באקס בוקס {Translation -...

אוז יות לא מתחברות לאקס בוקס 300 stealth צריך עזרה להגדיר באקס בוקס

____

{Translation - Headphones that do not connect to the Ex Box 300 stealth need help setting up the x Box}

:)

moshemt, Sep 2, 2019
  2. XBF Crystal P Win User

אוזניות לא מתחברות לאקס בוקס 300 stealth צריך עזרה להגדיר באקס בוקס {Translation - Headphones that do not connect to the Ex Box 300 stealth need help setting up the x Box}

Hey there moshemt,

Thanks for reaching out here in Xbox Forums. I understand there is a question with connecting a headset to the Xbox Console.

I recommend trying the following articles:

If the problem persists:

• Try your Headset with another device, such as a laptop, to see if the headset is working. If not, the headset will need to be replaced.
    • Try your Headset on another controller, if you can. If the headset works on the second controller, try
      updating the first controlleragain. If that fails, the controller will
      need to be replaced. To order a replacement, go to the Xbox Online Service Center.
    • Try using a Headset Adapter for compatibility issues.

Try this out and let us know the results.
  3. Mistress Sara Win User

אקס בוקס וואן אוזניות לא עובדות

I've managed to fix the problem already but thank you anyway and I have another question how can I record a game and hear my fault?
    If you want to record your game play, depending on how long you want to record, you can either use a video capture device, like one Elgato sells, and a computer. Or through the Xbox One console you can stream to Mixer, making sure your Mixer account is set
    to record your broadcasts and then download your VOD afterword.
  4. לול Win User

I've managed to fix the problem already but thank you anyway and I have another question how can I record a game and hear my fault?
  5. SLB4EVERPT Win User

You can try in english? so we can help you.
  6. לול Win User

If you want to record your game play, depending on how long you want to record, you can either use a video capture device, like one Elgato sells, and a computer. Or through the Xbox One console you can stream to Mixer, making sure your Mixer account is set
    to record your broadcasts and then download your VOD afterword.

thank you very much for the help
Thema:

Loading...
  1. אוזניות לא מתחברות לאקס בוקס 300 stealth צריך עזרה להגדיר באקס בוקס {Translation -... - Similar Threads - אוזניות לא מתחברות

2. ה - xbox לא נפתח לי בכלל

in XBoX Games and Apps
    ה - xbox לא נפתח לי בכלל: [Title Translation - The xbox didn't open for me at all] מדי פעם, באופן אקראי, כשא י עובר לערוץ HDM1 בו מצא ה - XBOX הוא לא מופעל. לפעמים מופעל ולפעמים לא. החלפתי כ יסה בטלויזיה ו דמה לי שגם את...
  3. האקסבוקס לא מתחבר לאינטרנט .. יש קו אינטרנט פעיל WIFI וגם קווי.. מה לעשות????

in XBoX Games and Apps
    האקסבוקס לא מתחבר לאינטרנט .. יש קו אינטרנט פעיל WIFI וגם קווי.. מה לעשות????: האקסבוקס לא מתחבר לאי טר ט .. יש קו אי טר ט פעיל WIFI וגם קווי.. מה לעשות???? -------- [Mod Translation (Body & Title the same) - The Xbox does not connect to the Internet .. There is an active...
  4. [Translation - Portanit Game code I bought doesn't work] קוד של משחק פורטניט שקניתי לא עובד

in XBoX Games and Apps
    [Translation - Portanit Game code I bought doesn't work] קוד של משחק פורטניט שקניתי לא עובד: שלום רב, ק יתי לילד משחק פורט ייט הז תי את הקוד והוא אומר שהקוד כבר מומש. יכולים לעזור? [Translation - I got the Kid a portaniit game. I entered the code and it says that the code has...
  5. אני לא יכול לשחק פורטנייט מהקונסולה שלי האקסבוקס 1 ...

in XBoX on Windows
    אני לא יכול לשחק פורטנייט מהקונסולה שלי האקסבוקס 1 ...: א י לא יכול לשחק פורט ייט מהקו סולה שלי האקסבוקס 1 עם חברים שיש להם מחשב [Translation - I can't play portaniit my consulate Aksboks 1 with friends who have a computer. ]...
  6. למה לא עובד לי הדסקורד

in XBoX on Windows
    למה לא עובד לי הדסקורד: גךחכסבזךגסכלדגזךלכךגדחלכךףדש cf74f5a3-87c4-4389-b0ad-7034cb376f47
  7. אקס בוקס וואן אוזניות לא עובדות

in XBoX Accessibility
    אקס בוקס וואן אוזניות לא עובדות: אתמול שיחקתי עם חברים והאוז יות היו בסדר ופתאום הפסיקו לשמוע אותי וא י המשכתי לשמוע אותם החלפתי לשלט הש י וחיברתי תאוז יות וזה כן עבד אבל הוא שבור ואי אפשר לשחק איתו ועכשיו א י לא מצליח לסדר את זה...