Brak gry Kupionej 10 kwietnia[No game purchased on April 10]

Discus and support Brak gry Kupionej 10 kwietnia[No game purchased on April 10] in XBoX Games and Apps to solve the problem; Witam mam problem odnoscnie tego żę dziś chcąc zagrać w grę kupioną za granicy i aktywowanej tam poprzez znajomego dziś okazuje się że gra została... Discussion in 'XBoX Games and Apps' started by Azuhi Suzukano, May 15, 2019.

1. Brak gry Kupionej 10 kwietnia[No game purchased on April 10]

Witam mam problem odnoscnie tego żę dziś chcąc zagrać w grę kupioną za granicy i aktywowanej tam poprzez znajomego dziś okazuje się że gra została 'anulowana' z mojego konta na bilansie jest napisane że moja transakcja została odrzucona a gra przepadła nie
    ma jej nigdzie..

[Translation - Hello, I have a problem with this today wanting to play a game bought abroad and activated there by a friend today, it turns out that the game has been 'canceled' from my account on the balance is written that my transaction has been
    rejected and the game has gone nowhere ..]

:)

Azuhi Suzukano, May 15, 2019
  2. Alucario Ultra Win User

You has to try contacting MS support.

They are the only ones who can help you out fixing your issue.
  3. Azuhi Suzukano Win User

Poniżej jest owy screen

4. maxen Win User

Quantum break pre-order

5. Mister Beep Win User

Quantum Break Windows 10 Code

Hey Aldazar83,

If you purchased Quantum Break digitally after April 4th 2016, you will not be eligible for the Windows 10 code as that was specifically a pre-order offer. Since Quantum Break is not an Xbox Play Anywhere game, purchasing Quantum Break on Xbox One after
    that date does not unlock the Windows 10 version.

Hope this helps clear it up!
  6. Mister Beep Win User

Haven't received my Quantum Break windows 10 code

Hey there,

Unfortunately the Windows 10 version of Quantum Break is only included with digital pre-orders, Quantum Break on Xbox One codes redeemed by April 4th 2016, and with Quantum Break Xbox One bundle's purchased in US, UK, and Canada. For more information, please
    check out the Quantum Break on Windows 10 FAQ.

Free Quantum Break Windows 10 game offer valid with pre-order of digital copy of Quantum Break for Xbox One, by April 4, 2016, from Xbox Store, Xbox.com, participating retailers, or inside Quantum Break Xbox One console bundles, while supplies
    last (physical game discs and bundles with Quantum Break game discs are excluded from this offer). Quantum Break Xbox One codes purchased at retail and inside bundles must be redeemed on the console or at Xbox.com by April 4, 2016 11.59 PM Pacific Time. Windows
    10 game redemption code will be sent via Xbox system message around the week of April 5, 2016. (In US, UK and Canada, codes with pre-order of the Xbox One Special Edition Quantum Break Bundle can be redeemed by April 10th, 2016, 11.59 PM Pacific Time.) For
    Windows 10 game system requirements see www.quantumbreak.com/windows10. Offer available in all Xbox Live markets except China.
Thema:

Loading...
  1. Brak gry Kupionej 10 kwietnia[No game purchased on April 10] - Similar Threads - Brak gry Kupionej

2. Brak panelu logowania po naciśnięciu Zaloguj się

in XBoX on Windows
    Brak panelu logowania po naciśnięciu Zaloguj się: Przed wykupieniem subskrypcji postanowiłem sprawdzić czy aplikacja będzie działać. Zaktualizowałem Windows do wersji 1903, aplikacja Xbox (beta) zainstalowana. Chcę się zalogować poprzez przycisk...
  3. Brak informacji o zamówieniu, brak pomocy ze strony Microsoft support [No order...

in XBoX on Consoles
    Brak informacji o zamówieniu, brak pomocy ze strony Microsoft support [No order...: Dnia 8 marca złożyłam zamówienie na pada do x-boxa z x-box LAB - zamówienie zostało od razu opłacone. Wg. informacji na stronie zamówienie powinno dotrzeć na podany adres w ciągu 2 tygodni. Po...
  4. Brak szukanego produktu Forza Horizon 4 [Translation-Not looking for Forza Horizon 4]

in XBoX on Windows
    Brak szukanego produktu Forza Horizon 4 [Translation-Not looking for Forza Horizon 4]: Witam, mam problem kupiłem wczoraj przez g2 kod do gry Forza Horizon 4 i nie moge jej pobrac ani zainstalowac ani nic.. dodam ze w sklepie wyskakuje brak szukanego produktu kod błedyu to...
  5. Brak zamówienia pomimo wpłaty [Translation - No order despite payment]

in XBoX Games and Apps
    Brak zamówienia pomimo wpłaty [Translation - No order despite payment]: Witam, syn poprosił mnie o zakup vbucks do gry Fortnite za 39,90. Dokonałam płatności za pomocą dotpay i mam potwierdzenie płatności jednak w historii zamówień nie ma takiego zamówienia. Nie wiem...
  6. Xbox one x - brak reakcji przycisków w drążkach ? [Translation-Xbox one x-no response of ...

in XBoX Accessibility
    Xbox one x - brak reakcji przycisków w drążkach ? [Translation-Xbox one x-no response of ...: Witam, one x nie reaguje na klikanie przycisków w drążkach w nowym padzie. czy jest wadliwy? Pozdrawiam [Translation- Hello, one x does not respond to clicking buttons in the sticks in the new...
  7. Brak zwrotu za zakup Read Dead Redemption 2 edycja definitywna[No refund for the purchase of ...

in XBoX Sales and Promo
    Brak zwrotu za zakup Read Dead Redemption 2 edycja definitywna[No refund for the purchase of ...: Witam ;) Zakupiłem grę Read Dead Redemption 2 edycja definitywna przedpremierowo 10 pażdziernika poprzez Microsoft Store , transakcja została samoistnie, automatycznie anulowana po czym , pojawił...
  8. Brak zakupu w historii (Mod Translation: No purchase in history)

in XBoX Sales and Promo
    Brak zakupu w historii (Mod Translation: No purchase in history): W dniu dzisiejszym zakupiłem grę UFC 3 Delux Edition na promocji w sklepie Microsoft Store. Jako formę płatności wybrałem blik. Dostałem e-mail zwrotny o akceptacji transakcji z systemu dotpay,...
  9. Brak zakupionego produktu -[Translation - No product purchased]

in XBoX Games and Apps
    Brak zakupionego produktu -[Translation - No product purchased]: Error code xbox 0x801901F4 nie wiem co mam dalej zrobić a 4 raz zgłaszam ten błąd ale teraz z kodem mogę tesz przesłać dowud zakupu 2500 vdolców plus bonus 300 -[Translation - Error code xbox...
  10. brak kodu w opakowaniu FORZA HORIZON 4 (No code in the FORZA HORIZON 4 package)

in XBoX Games and Apps
    brak kodu w opakowaniu FORZA HORIZON 4 (No code in the FORZA HORIZON 4 package): Witam otóż kupiłem dzisiaj w sklepie media expert forze horizon4 z myślą grania na komputerze jednak w pudełku była sama płytka bez kodu do wpisania na komputer i teraz problem w tym,że forza nie...