Brak możliwości dołączenia do grup.

Discus and support Brak możliwości dołączenia do grup. in XBoX on Consoles to solve the problem; Witam czy bylibyście w stanie powiedzieć mi na jak długo mam bana i dlaczego ? Wysłałem wiadomość do kilku osób czy niechcą gry kupić i bum nagle ban... Discussion in 'XBoX on Consoles' started by sumicarus3, Mar 27, 2015.

1. sumicarus3
    sumicarus3 Guest

Witam czy bylibyście w stanie powiedzieć mi na jak długo mam bana i dlaczego ? Wysłałem wiadomość do kilku osób czy niechcą gry kupić i bum nagle ban ... ?

:)

sumicarus3, Mar 27, 2015
  2. marmat11
    marmat11 Guest
    NIE LOGUJE DO XBOX LIVE

Brak możliwości zalogowania do xbox live pokazuje zły adres e-mail i błędne hasło e-mail jest ok a hasło już zmieniałem dwa razy w komputerze loguje się bez problemów tylko na konsoli nie mogę proszę o pomoc

marmat11, Mar 27, 2015
  3. Red Clown
    Red Clown Guest
    Whoa... F-35 you beast!

Do you use LT and RT for gas/brake or do you use the sticks for gas/brakes @Zehq

Red Clown, Mar 27, 2015
  4. Vigilium
    Vigilium Guest

Na forum nikt z Microsoftu nie zagląda.

Vigilium, Mar 27, 2015
  5. Luke_977
    Luke_977 Guest
  6. Vigilium Win User

Na forum nikt z Microsoftu nie zagląda.
  7. Luke_977 Win User

8. XBF Ezra G Win User

Brak możliwości dołączenia do gry online.[No ability to join an online game.]

Hi Meshicz,

Thanks for your post. I understand you are experiencing an issue with playing multiplayer matches on Forza Horizon 4. To troubleshoot this, try reinstalling your game; here's how to do so:

Reinstalling Games on Windows 10
    .

I hope this helps.
  9. dendysalosa Win User

XBox Live PC App Windows 10

Ich habe ein Masalah und zwar habe ich bei der PowerShell Konsol Folgende einstellungen:

Typ : enterpriseclient (Kebijakan Grup)

Servername: win10.ipv6.microsoft.com (Kebijakan Grup)
    Clientaktual.-intervall: 30 Sekunden (Kebijakan Grup)
    Clientport: 60209 (Kebijakan Grup)
    Status: probe (server utama)
    Clienttyp: relay khusus host Teredo
    Netzwerk: tidak dikelola

und trotzdem ist bei mir die Serververbindung blockiert und Teredo kann sich nicht qualifizieren.

Bitte schnelle Hilfe

(Terjemahan Mod)

Saya memiliki masalah dan meskipun saya memiliki pengaturan berikut di konsol PowerShell:
    Ketik: klien perusahaan (Kebijakan Grup)
    Nama server: win10.ipv6.microsoft.com (Kebijakan Grup)
    Interval Pembaruan Klien: 30 detik (Kebijakan Grup)
    Port klien: 60209 (Kebijakan Grup)
    Status: contoh (server utama)
    Tipe Klien: relay khusus host Teredo
    Jaringan: tidak dikelola

namun koneksi server diblokir dan Teredo tidak dapat memenuhi syarat. Tolong bantu dengan cepat
  10. Content In Texas Win User

call of duty ghosts redeemed content not working on xbox one

I'm having the same problem as Brak. Any solutions yet?
Thema:

Loading...
  1. Brak możliwości dołączenia do grup. - Similar Threads - Brak możliwości dołączenia

2. Brak możliwości dołączenia do gry online.[No ability to join an online game.]

in XBoX on Windows
    Brak możliwości dołączenia do gry online.[No ability to join an online game.]: Nie mogę dołączyć do gry multiplayer, jeżeli klikam na np. graj online to pojawia się błąd o treści "Funkcja zablokowana, wystąpił błąd komunikacji z serwerem." Reset komputera internetu itp. nie...
  3. Brak dźwięku metro exodus Xbox one [Mod translation-No metro sound exodus Xbox one]

in XBoX Games and Apps
    Brak dźwięku metro exodus Xbox one [Mod translation-No metro sound exodus Xbox one]: Witwjcie. Mam problem z dźwiękiem w grze metro exodus. Po rozpoczęciu gry, gdy ,,intro"(scena gdzie bohater opowiada że nie jest stworzony do życia w metrze) dobiegnie końca dźwięk wyłącza się....
  4. Brak karty Teredo [Edit - translation] - No Teredo card

in XBoX on Windows
    Brak karty Teredo [Edit - translation] - No Teredo card: Dzień dobry mam problem z funkcjami sieciowymi FH4. Najprawdopodobniej brakuje u mnie karty Teredo. W menedżerze urządzeni jej nie ma oraz nie mogę jej dodać. Wcześniej gra działała poprawnie (nie...
  5. brak zakupionej gry na koncie[Translation-no purchased game in your account]

in XBoX on Consoles
    brak zakupionej gry na koncie[Translation-no purchased game in your account]: zakupiłem grę na microsoft store zapłaciłem z konta i gry nie ma co zrobić? [Translation-I bought a game on the microsoft store I paid from the account and the game has nothing to do?]...
  6. Brak realizacji zamówienia Baldur's Gate and Baldur's Gate II: Enhanced Editions...

in XBoX Games and Apps
    Brak realizacji zamówienia Baldur's Gate and Baldur's Gate II: Enhanced Editions...: Witam Dziś w nocy zakupiłem grę na Xbox One Baldur's Gate and Baldur's Gate II: Enhanced Editions. Niestety nie widzę zamówienia w historii, nie dostałem też od państwa żadnego maila z...
  7. Brak panelu logowania po naciśnięciu Zaloguj się

in XBoX on Windows
    Brak panelu logowania po naciśnięciu Zaloguj się: Przed wykupieniem subskrypcji postanowiłem sprawdzić czy aplikacja będzie działać. Zaktualizowałem Windows do wersji 1903, aplikacja Xbox (beta) zainstalowana. Chcę się zalogować poprzez przycisk...
  8. Brak gry Kupionej 10 kwietnia[No game purchased on April 10]

in XBoX Games and Apps
    Brak gry Kupionej 10 kwietnia[No game purchased on April 10]: Witam mam problem odnoscnie tego żę dziś chcąc zagrać w grę kupioną za granicy i aktywowanej tam poprzez znajomego dziś okazuje się że gra została 'anulowana' z mojego konta na bilansie jest...
  9. Brak informacji o zamówieniu, brak pomocy ze strony Microsoft support [No order...

in XBoX on Consoles
    Brak informacji o zamówieniu, brak pomocy ze strony Microsoft support [No order...: Dnia 8 marca złożyłam zamówienie na pada do x-boxa z x-box LAB - zamówienie zostało od razu opłacone. Wg. informacji na stronie zamówienie powinno dotrzeć na podany adres w ciągu 2 tygodni. Po...
  10. Brak szukanego produktu Forza Horizon 4 [Translation-Not looking for Forza Horizon 4]

in XBoX on Windows
    Brak szukanego produktu Forza Horizon 4 [Translation-Not looking for Forza Horizon 4]: Witam, mam problem kupiłem wczoraj przez g2 kod do gry Forza Horizon 4 i nie moge jej pobrac ani zainstalowac ani nic.. dodam ze w sklepie wyskakuje brak szukanego produktu kod błedyu to...