Brak możliwości dołączenia do gry online.[No ability to join an online game.]

Discus and support Brak możliwości dołączenia do gry online.[No ability to join an online game.] in XBoX on Windows to solve the problem; Nie mogę dołączyć do gry multiplayer, jeżeli klikam na np. graj online to pojawia się błąd o treści "Funkcja zablokowana, wystąpił błąd komunikacji z... Discussion in 'XBoX on Windows' started by Meshicz, Feb 14, 2020.

1. Meshicz
    Meshicz Guest

Nie mogę dołączyć do gry multiplayer, jeżeli klikam na np. graj online to pojawia się błąd o treści "Funkcja zablokowana, wystąpił błąd komunikacji z serwerem." Reset komputera internetu itp. nie pomaga. Proszę o Pomoc

[Translation - I can't join a multiplayer game, if I click on, e.g. play online, an error appears saying "Function blocked, communication error with the server." Resetting your internet computer etc. doesn't help. Please help]

Brak możliwości dołączenia do gry online.[No ability to join an online game.] [​IMG]

Brak możliwości dołączenia do gry online.[No ability to join an online game.] [​IMG]

:)

Meshicz, Feb 14, 2020
  2. XBF Ezra G Win User

Hi Meshicz,

Thanks for your post. I understand you are experiencing an issue with playing multiplayer matches on Forza Horizon 4. To troubleshoot this, try reinstalling your game; here's how to do so:

Reinstalling Games on Windows 10
    .

I hope this helps.
  3. Vigilium Win User

Brak możliwości dołączenia do grup.

Na forum nikt z Microsoftu nie zagląda.
  4. Luke_977 Win User

Brak możliwości dołączenia do grup.

5. onyxishere Win User

how come when i go to play online its says your account cant play online?

You need to purchase a gold membership in order to play online. Free silver accounts do not have the ability to play multiplayer online games.
  6. Adam Banach 13 Win User

Problem z Xbox Live na komputerze z Windows 10 - NAT ścisłe

Nie wiem dlaczego, ale tylko w Windows 10 gry Microsoftu (i tylko Microsoftu) mają problemy z graniem przez sieć. Przy konsoli XBOX ONE podłączonej do tego samego routera nie ma żadnych problemów. Po prostu żadnych. W gry można grać Online z innymi bez problemu.
    Dlatego też, ale nie tylko dlatego kupiłem jakiś czas temu konsolę Xbox One S, bo już miałem dosyć.

Problemem też było pobieranie gier w Windows 10 przy Neostradzie jaką mam z prędkością około 15 - 16 Mbit. Gdy tylko adres IP się zmienił gra pobierała się od początku. Przy konsoli tego problemu nie ma. Gra pobiera się dalej. Można nawet wyłączyć konsolę,
    włączyć ją za 2 dni i gra dalej się będzie pobierała.

W przypadku Windows 10 nie ma takiej możliwości. Zacznie się pobierać od nowa.
Thema:

Loading...
  1. Brak możliwości dołączenia do gry online.[No ability to join an online game.] - Similar Threads - Brak możliwości dołączenia

2. Brak emotek Minecraft Windows 10 Edition

in XBoX on Windows
    Brak emotek Minecraft Windows 10 Edition: Witam Od niedawna zacząłem grać w Minecraft Windows 10 Edition i gdy mój kolega pokazał mi emotki okazało się że ja nie mam takiego czegoś. On w zakładce emotki miał od nowości podstawowe...
  3. : Brak dźwięku w telewizorze [No sound on tv]

in XBoX TV Hardware
    : Brak dźwięku w telewizorze [No sound on tv]: : Brak dźwięku w telewizorze [No sound on tv] Witam serdecznie mam problem ponieważ nie mogę oglądać filmów z braku możliwości dźwiękowych. Czy potrzeba jest podłączenie głośników do tv?próbowałam...
  4. Brak sybskrypcji -[Translation - No subscription]

in XBoX on Consoles
    Brak sybskrypcji -[Translation - No subscription]: Pomimo że doładowałem konto to nie mogę zapłacić za xbox live Gold. Co mam zrobić aby opłata została pobrana? -[Translation - Even though I've recharged my account, I can't pay for Xbox Live...
  5. Brak dźwięku metro exodus Xbox one [Mod translation-No metro sound exodus Xbox one]

in XBoX Games and Apps
    Brak dźwięku metro exodus Xbox one [Mod translation-No metro sound exodus Xbox one]: Witwjcie. Mam problem z dźwiękiem w grze metro exodus. Po rozpoczęciu gry, gdy ,,intro"(scena gdzie bohater opowiada że nie jest stworzony do życia w metrze) dobiegnie końca dźwięk wyłącza się....
  6. Brak karty Teredo [Edit - translation] - No Teredo card

in XBoX on Windows
    Brak karty Teredo [Edit - translation] - No Teredo card: Dzień dobry mam problem z funkcjami sieciowymi FH4. Najprawdopodobniej brakuje u mnie karty Teredo. W menedżerze urządzeni jej nie ma oraz nie mogę jej dodać. Wcześniej gra działała poprawnie (nie...
  7. brak zakupionej gry na koncie[Translation-no purchased game in your account]

in XBoX on Consoles
    brak zakupionej gry na koncie[Translation-no purchased game in your account]: zakupiłem grę na microsoft store zapłaciłem z konta i gry nie ma co zrobić? [Translation-I bought a game on the microsoft store I paid from the account and the game has nothing to do?]...
  8. Brak realizacji zamówienia Baldur's Gate and Baldur's Gate II: Enhanced Editions...

in XBoX Games and Apps
    Brak realizacji zamówienia Baldur's Gate and Baldur's Gate II: Enhanced Editions...: Witam Dziś w nocy zakupiłem grę na Xbox One Baldur's Gate and Baldur's Gate II: Enhanced Editions. Niestety nie widzę zamówienia w historii, nie dostałem też od państwa żadnego maila z...
  9. Brak panelu logowania po naciśnięciu Zaloguj się

in XBoX on Windows
    Brak panelu logowania po naciśnięciu Zaloguj się: Przed wykupieniem subskrypcji postanowiłem sprawdzić czy aplikacja będzie działać. Zaktualizowałem Windows do wersji 1903, aplikacja Xbox (beta) zainstalowana. Chcę się zalogować poprzez przycisk...
  10. Brak możliwości dołączenia do grup.

in XBoX on Consoles
    Brak możliwości dołączenia do grup.: Witam czy bylibyście w stanie powiedzieć mi na jak długo mam bana i dlaczego ? Wysłałem wiadomość do kilku osób czy niechcą gry kupić i bum nagle ban ... ? dc23954b-0121-4dd6-b026-e40b0b44c7ef