Brak panelu logowania po naciśnięciu Zaloguj się

Discus and support Brak panelu logowania po naciśnięciu Zaloguj się in XBoX on Windows to solve the problem; Przed wykupieniem subskrypcji postanowiłem sprawdzić czy aplikacja będzie działać. Zaktualizowałem Windows do wersji 1903, aplikacja Xbox (beta)... Discussion in 'XBoX on Windows' started by Milendil, Jun 16, 2019.

1. Milendil
    Milendil Guest

Przed wykupieniem subskrypcji postanowiłem sprawdzić czy aplikacja będzie działać. Zaktualizowałem Windows do wersji 1903, aplikacja Xbox (beta) zainstalowana. Chcę się zalogować poprzez przycisk "zaloguj się" niestety aplikacja odświeża tylko aktualn

stronę, nie wyświetla żadnego okna logowania. Co może blokować menu logowania w aplikacji?

:)

Milendil, Jun 16, 2019
  2. Onyx Is Here Win User

Make sure that you're logged in with your Microsoft Account in the Xbox Console Companion. That should link up with the game pass and log you in automatically
  3. Michali2054 Win User

Alert usługi Xbox Live!

U mnie dziś się pojawiła taka informacja rzeczywiście jest problem po ich stronie bo nawet nie można wejść na:

Twoje konto

Gdy wejdziemy w link do profilu wyświetli nam się taka informacja:

Uh oh ... to nie powinno się zdarzyć.

Wydaje się, że znalazłeś się usterki w systemie.

Data: 25.01.2015 19:25:16

s:

req:

Niestety trzeba czekać mieć cierpliwość.
  4. AdamK1 Win User

Problem z Xbox Live na komputerze z Windows 10 - NAT ścisłe

Boże... to znowu Pan ??? Nie ma innego przedstawiciela MS tylko akurat PAN ??? W ostatnich problemach nijak mi Pan nie pomógł. I po pańskiej odpowiedzi widzę, że nie zanosi się na poprawę. Czy sądzi Pan, że trudziłbym się z zadaniem mojego pytania nie
    zapoznając się z artykułem który mi Pan podsuwa w linku ?
  5. Bulba Pulpa Win User

0x80070005 błąd w Xbox beta [Translation - 0x80070005 error in Xbox beta]

Pojawiła się aktualizacja w windows update - po aktualizacji i resecie śmiga aż miło.

-------

[Mod Translation - There was an update in windows update - after the update and reset, it flashes up nice.]
  6. BeastBadshah Win User

Subskrypcja Xbox Game Pass[Xbox Game Pass subscription]

Zaloguj się za pomocą konta microsoft w dowolnej przeglądarce przy użyciu komputera i wybierz zaznaczoną kartę tam, gdzie pojawiła się twoja subskrypcja z przyciskiem anulowania

[Translation - Log in using your microsoft account in any browser using your computer and select the selected tab where your subscription appeared with the cancel button]

Thema:

Loading...
  1. Brak panelu logowania po naciśnięciu Zaloguj się - Similar Threads - Brak panelu logowania

2. Brak możliwości dołączenia do gry online.[No ability to join an online game.]

in XBoX on Windows
    Brak możliwości dołączenia do gry online.[No ability to join an online game.]: Nie mogę dołączyć do gry multiplayer, jeżeli klikam na np. graj online to pojawia się błąd o treści "Funkcja zablokowana, wystąpił błąd komunikacji z serwerem." Reset komputera internetu itp. nie...
  3. Brak dźwięku metro exodus Xbox one [Mod translation-No metro sound exodus Xbox one]

in XBoX Games and Apps
    Brak dźwięku metro exodus Xbox one [Mod translation-No metro sound exodus Xbox one]: Witwjcie. Mam problem z dźwiękiem w grze metro exodus. Po rozpoczęciu gry, gdy ,,intro"(scena gdzie bohater opowiada że nie jest stworzony do życia w metrze) dobiegnie końca dźwięk wyłącza się....
  4. Brak karty Teredo [Edit - translation] - No Teredo card

in XBoX on Windows
    Brak karty Teredo [Edit - translation] - No Teredo card: Dzień dobry mam problem z funkcjami sieciowymi FH4. Najprawdopodobniej brakuje u mnie karty Teredo. W menedżerze urządzeni jej nie ma oraz nie mogę jej dodać. Wcześniej gra działała poprawnie (nie...
  5. brak zakupionej gry na koncie[Translation-no purchased game in your account]

in XBoX on Consoles
    brak zakupionej gry na koncie[Translation-no purchased game in your account]: zakupiłem grę na microsoft store zapłaciłem z konta i gry nie ma co zrobić? [Translation-I bought a game on the microsoft store I paid from the account and the game has nothing to do?]...
  6. Brak realizacji zamówienia Baldur's Gate and Baldur's Gate II: Enhanced Editions...

in XBoX Games and Apps
    Brak realizacji zamówienia Baldur's Gate and Baldur's Gate II: Enhanced Editions...: Witam Dziś w nocy zakupiłem grę na Xbox One Baldur's Gate and Baldur's Gate II: Enhanced Editions. Niestety nie widzę zamówienia w historii, nie dostałem też od państwa żadnego maila z...
  7. Brak gry Kupionej 10 kwietnia[No game purchased on April 10]

in XBoX Games and Apps
    Brak gry Kupionej 10 kwietnia[No game purchased on April 10]: Witam mam problem odnoscnie tego żę dziś chcąc zagrać w grę kupioną za granicy i aktywowanej tam poprzez znajomego dziś okazuje się że gra została 'anulowana' z mojego konta na bilansie jest...
  8. Brak informacji o zamówieniu, brak pomocy ze strony Microsoft support [No order...

in XBoX on Consoles
    Brak informacji o zamówieniu, brak pomocy ze strony Microsoft support [No order...: Dnia 8 marca złożyłam zamówienie na pada do x-boxa z x-box LAB - zamówienie zostało od razu opłacone. Wg. informacji na stronie zamówienie powinno dotrzeć na podany adres w ciągu 2 tygodni. Po...
  9. Brak szukanego produktu Forza Horizon 4 [Translation-Not looking for Forza Horizon 4]

in XBoX on Windows
    Brak szukanego produktu Forza Horizon 4 [Translation-Not looking for Forza Horizon 4]: Witam, mam problem kupiłem wczoraj przez g2 kod do gry Forza Horizon 4 i nie moge jej pobrac ani zainstalowac ani nic.. dodam ze w sklepie wyskakuje brak szukanego produktu kod błedyu to...
  10. Brak zamówienia pomimo wpłaty [Translation - No order despite payment]

in XBoX Games and Apps
    Brak zamówienia pomimo wpłaty [Translation - No order despite payment]: Witam, syn poprosił mnie o zakup vbucks do gry Fortnite za 39,90. Dokonałam płatności za pomocą dotpay i mam potwierdzenie płatności jednak w historii zamówień nie ma takiego zamówienia. Nie wiem...