Brak realizacji zamówienia Baldur's Gate and Baldur's Gate II: Enhanced Editions...

Discus and support Brak realizacji zamówienia Baldur's Gate and Baldur's Gate II: Enhanced Editions... in XBoX Games and Apps to solve the problem; Witam Dziś w nocy zakupiłem grę na Xbox One Baldur's Gate and Baldur's Gate II: Enhanced Editions. Niestety nie widzę zamówienia w historii, nie... Discussion in 'XBoX Games and Apps' started by toomeek78, Nov 2, 2019.

1. toomeek78
    toomeek78 Guest

Brak realizacji zamówienia Baldur's Gate and Baldur's Gate II: Enhanced Editions...

Witam

Dziś w nocy zakupiłem grę na Xbox One Baldur's Gate and Baldur's Gate II: Enhanced Editions. Niestety nie widzę zamówienia w historii, nie dostałem też od państwa żadnego maila z potwierdzeniem . Tymczasem pieniądze z konta zostały pobrane. Co mam robić
    w takiej sytuacji ??

[Translate]

Hello

Tonight I bought the game on Xbox One Baldur's Gate and Baldur's Gate II: Enhanced Editions. Unfortunately I do not see the order in history, nor did I receive any confirmation email from the state. Meanwhile, the money from the account has been downloaded.
    What should I do in this situation?

:)

toomeek78, Nov 2, 2019
Thema:

Loading...
  1. Brak realizacji zamówienia Baldur's Gate and Baldur's Gate II: Enhanced Editions... - Similar Threads - Brak realizacji zamówienia

2. Brak możliwości dołączenia do gry online.[No ability to join an online game.]

in XBoX on Windows
    Brak możliwości dołączenia do gry online.[No ability to join an online game.]: Nie mogę dołączyć do gry multiplayer, jeżeli klikam na np. graj online to pojawia się błąd o treści "Funkcja zablokowana, wystąpił błąd komunikacji z serwerem." Reset komputera internetu itp. nie...
  3. Brak dźwięku metro exodus Xbox one [Mod translation-No metro sound exodus Xbox one]

in XBoX Games and Apps
    Brak dźwięku metro exodus Xbox one [Mod translation-No metro sound exodus Xbox one]: Witwjcie. Mam problem z dźwiękiem w grze metro exodus. Po rozpoczęciu gry, gdy ,,intro"(scena gdzie bohater opowiada że nie jest stworzony do życia w metrze) dobiegnie końca dźwięk wyłącza się....
  4. Brak karty Teredo [Edit - translation] - No Teredo card

in XBoX on Windows
    Brak karty Teredo [Edit - translation] - No Teredo card: Dzień dobry mam problem z funkcjami sieciowymi FH4. Najprawdopodobniej brakuje u mnie karty Teredo. W menedżerze urządzeni jej nie ma oraz nie mogę jej dodać. Wcześniej gra działała poprawnie (nie...
  5. brak zakupionej gry na koncie[Translation-no purchased game in your account]

in XBoX on Consoles
    brak zakupionej gry na koncie[Translation-no purchased game in your account]: zakupiłem grę na microsoft store zapłaciłem z konta i gry nie ma co zrobić? [Translation-I bought a game on the microsoft store I paid from the account and the game has nothing to do?]...
  6. Brak panelu logowania po naciśnięciu Zaloguj się

in XBoX on Windows
    Brak panelu logowania po naciśnięciu Zaloguj się: Przed wykupieniem subskrypcji postanowiłem sprawdzić czy aplikacja będzie działać. Zaktualizowałem Windows do wersji 1903, aplikacja Xbox (beta) zainstalowana. Chcę się zalogować poprzez przycisk...
  7. Brak gry Kupionej 10 kwietnia[No game purchased on April 10]

in XBoX Games and Apps
    Brak gry Kupionej 10 kwietnia[No game purchased on April 10]: Witam mam problem odnoscnie tego żę dziś chcąc zagrać w grę kupioną za granicy i aktywowanej tam poprzez znajomego dziś okazuje się że gra została 'anulowana' z mojego konta na bilansie jest...
  8. Brak informacji o zamówieniu, brak pomocy ze strony Microsoft support [No order...

in XBoX on Consoles
    Brak informacji o zamówieniu, brak pomocy ze strony Microsoft support [No order...: Dnia 8 marca złożyłam zamówienie na pada do x-boxa z x-box LAB - zamówienie zostało od razu opłacone. Wg. informacji na stronie zamówienie powinno dotrzeć na podany adres w ciągu 2 tygodni. Po...
  9. Brak szukanego produktu Forza Horizon 4 [Translation-Not looking for Forza Horizon 4]

in XBoX on Windows
    Brak szukanego produktu Forza Horizon 4 [Translation-Not looking for Forza Horizon 4]: Witam, mam problem kupiłem wczoraj przez g2 kod do gry Forza Horizon 4 i nie moge jej pobrac ani zainstalowac ani nic.. dodam ze w sklepie wyskakuje brak szukanego produktu kod błedyu to...
  10. Brak zamówienia pomimo wpłaty [Translation - No order despite payment]

in XBoX Games and Apps
    Brak zamówienia pomimo wpłaty [Translation - No order despite payment]: Witam, syn poprosił mnie o zakup vbucks do gry Fortnite za 39,90. Dokonałam płatności za pomocą dotpay i mam potwierdzenie płatności jednak w historii zamówień nie ma takiego zamówienia. Nie wiem...