brak zakupionej gry na koncie[Translation-no purchased game in your account]

Discus and support brak zakupionej gry na koncie[Translation-no purchased game in your account] in XBoX on Consoles to solve the problem; zakupiłem grę na microsoft store zapłaciłem z konta i gry nie ma co zrobić? [Translation-I bought a game on the microsoft store I paid from the... Discussion in 'XBoX on Consoles' started by Michalj175530, Dec 21, 2019.

1. brak zakupionej gry na koncie[Translation-no purchased game in your account]

zakupiłem grę na microsoft store zapłaciłem z konta i gry nie ma co zrobić?

[Translation-I bought a game on the microsoft store I paid from the account and the game has nothing to do?]

:)

Michalj175530, Dec 21, 2019
  2. XBF Brad A Win User

Hi Michal,

Thanks for coming to the forums. We understand having issue with game you purchased. Have you made sure you are logged in on the profile that made the purchase. You can check this by going to settings>account>payment & billing>order history. If the purchase
    does show there, try a
    power cycle
    on the console. When it is back on, then go to ready to install under my games and apps. Let us know how it goes.

Thanks,

Brad
  3. Vigilium Win User

Nie można pobrać Rainbow Six Vegas - Games with Gold

W większości przypadków po przeniesieniu konta możesz stracić możliwość pobrania ponownie gry zakupionej cyfrowo. Jeśli masz je na dysku to po przeniesieniu konta, gry zostaną nienaruszone. Jeśli chodzi o DLC, to wcześniej zakupione nie są zabezpieczane
    przed ponownym pobraniem z innego regionu.
  4. Vigilium Win User

GTA 4 Problem z pobraniem

Teoretycznie można. Sprawdź czy na pendrive masz wystarczająco dużo miejsca, czy nie jest uszkodzony i czy region zakupionej gry jest taki sam jak konsoli. Jeśli wszystko gra to usuń ściągnięte pliki i spróbuj pobrać grę ponownie.
  5. SZYMONIX Win User

Ps4 minecraft

Prawda ale może nie masz nicku na koncie Microsoft i dla tego to się dzieję ��😀

[Mod Translation - True, but maybe you don't have a nickname on your Microsoft account and that's why it's happening ��😀]
  6. HackingSpartan8 Win User

Xbox Live Gold - kupno gry [Mod Translation-Xbox Live Gold - buying games]

Tak grę będzie można uruchomić na stałe, subskrybcja gold daje przeczeny na gry na własność. Tylko darmowe gry z gold nie można uruchamiać jak subskrypcja się skończy

[Mod Translation-Yes, you can run the game permanently, subscribing to gold will give you ownership breaks.
    Only free games from gold cannot be started as the subscription ends]
Thema:

Loading...
  1. brak zakupionej gry na koncie[Translation-no purchased game in your account] - Similar Threads - brak zakupionej gry

2. Brak możliwości dołączenia do gry online.[No ability to join an online game.]

in XBoX on Windows
    Brak możliwości dołączenia do gry online.[No ability to join an online game.]: Nie mogę dołączyć do gry multiplayer, jeżeli klikam na np. graj online to pojawia się błąd o treści "Funkcja zablokowana, wystąpił błąd komunikacji z serwerem." Reset komputera internetu itp. nie...
  3. Brak dźwięku metro exodus Xbox one [Mod translation-No metro sound exodus Xbox one]

in XBoX Games and Apps
    Brak dźwięku metro exodus Xbox one [Mod translation-No metro sound exodus Xbox one]: Witwjcie. Mam problem z dźwiękiem w grze metro exodus. Po rozpoczęciu gry, gdy ,,intro"(scena gdzie bohater opowiada że nie jest stworzony do życia w metrze) dobiegnie końca dźwięk wyłącza się....
  4. Brak karty Teredo [Edit - translation] - No Teredo card

in XBoX on Windows
    Brak karty Teredo [Edit - translation] - No Teredo card: Dzień dobry mam problem z funkcjami sieciowymi FH4. Najprawdopodobniej brakuje u mnie karty Teredo. W menedżerze urządzeni jej nie ma oraz nie mogę jej dodać. Wcześniej gra działała poprawnie (nie...
  5. Brak realizacji zamówienia Baldur's Gate and Baldur's Gate II: Enhanced Editions...

in XBoX Games and Apps
    Brak realizacji zamówienia Baldur's Gate and Baldur's Gate II: Enhanced Editions...: Witam Dziś w nocy zakupiłem grę na Xbox One Baldur's Gate and Baldur's Gate II: Enhanced Editions. Niestety nie widzę zamówienia w historii, nie dostałem też od państwa żadnego maila z...
  6. Brak panelu logowania po naciśnięciu Zaloguj się

in XBoX on Windows
    Brak panelu logowania po naciśnięciu Zaloguj się: Przed wykupieniem subskrypcji postanowiłem sprawdzić czy aplikacja będzie działać. Zaktualizowałem Windows do wersji 1903, aplikacja Xbox (beta) zainstalowana. Chcę się zalogować poprzez przycisk...
  7. Brak gry Kupionej 10 kwietnia[No game purchased on April 10]

in XBoX Games and Apps
    Brak gry Kupionej 10 kwietnia[No game purchased on April 10]: Witam mam problem odnoscnie tego żę dziś chcąc zagrać w grę kupioną za granicy i aktywowanej tam poprzez znajomego dziś okazuje się że gra została 'anulowana' z mojego konta na bilansie jest...
  8. Brak informacji o zamówieniu, brak pomocy ze strony Microsoft support [No order...

in XBoX on Consoles
    Brak informacji o zamówieniu, brak pomocy ze strony Microsoft support [No order...: Dnia 8 marca złożyłam zamówienie na pada do x-boxa z x-box LAB - zamówienie zostało od razu opłacone. Wg. informacji na stronie zamówienie powinno dotrzeć na podany adres w ciągu 2 tygodni. Po...
  9. Brak szukanego produktu Forza Horizon 4 [Translation-Not looking for Forza Horizon 4]

in XBoX on Windows
    Brak szukanego produktu Forza Horizon 4 [Translation-Not looking for Forza Horizon 4]: Witam, mam problem kupiłem wczoraj przez g2 kod do gry Forza Horizon 4 i nie moge jej pobrac ani zainstalowac ani nic.. dodam ze w sklepie wyskakuje brak szukanego produktu kod błedyu to...
  10. Brak zamówienia pomimo wpłaty [Translation - No order despite payment]

in XBoX Games and Apps
    Brak zamówienia pomimo wpłaty [Translation - No order despite payment]: Witam, syn poprosił mnie o zakup vbucks do gry Fortnite za 39,90. Dokonałam płatności za pomocą dotpay i mam potwierdzenie płatności jednak w historii zamówień nie ma takiego zamówienia. Nie wiem...