Hediye kartıyla ödeme yapamıyorum. -[Translation - I can't pay with a Gift card.]

Discus and support Hediye kartıyla ödeme yapamıyorum. -[Translation - I can't pay with a Gift card.] in XBoX Sales and Promo to solve the problem; Ben hediye kartı Redeemed, sorun düzeltmek lütfen çalışmaz. Ben zaten Microsoft hesabında kredi var ve ödemek için izin yok. Microsoft desteğine... Discussion in 'XBoX Sales and Promo' started by Sergfg81, Mar 22, 2019.

1. Sergfg81
    Sergfg81 Guest

Hediye kartıyla ödeme yapamıyorum. -[Translation - I can't pay with a Gift card.]

Ben hediye kartı Redeemed, sorun düzeltmek lütfen çalışmaz.

Ben zaten Microsoft hesabında kredi var ve ödemek için izin yok.

Microsoft desteğine başvurun
    Ödemenizi işleme alamıyoruz.
    Microsoft desteğine başvurunÖdemenizi işleme alamıyoruz.

cDXIGgiA0U+2Gh7c.0.0.38.15

2019/03/20 - 20:44:40 UTC

-[Translation - I Redeemed the gift card, please fix the problem does not work.

I have already credit in your Microsoft account and do not allow you to pay.

Contact Microsoft Support We are unable to process your Payment.

Contact Microsoft Support We are unable to process your Payment.

Cdxıgia0u + 2Gh7c. 0.0.38.15

2019/03/20-20:44:40]

:)

Sergfg81, Mar 22, 2019
Thema:

Loading...
  1. Hediye kartıyla ödeme yapamıyorum. -[Translation - I can't pay with a Gift card.] - Similar Threads - Hediye kartıyla ödeme

2. Xbox Game Pass Ultimate Otomatik Ödeme Sonucu Borç Yazmış[Translation-Xbox Game Pass...

in XBoX on Windows
    Xbox Game Pass Ultimate Otomatik Ödeme Sonucu Borç Yazmış[Translation-Xbox Game Pass...: Xbox Game Pass Ultimateyi 1 ay kullandım ve sonrasında kullanmadım. Otomatik ödeme açık olduğundan fatura yazmış fakat ben sistemi kullanmadığım için parasınıda yatırmadım. Kullanmadığım sisteme...
  3. Ödeme problemi -[Translation - Payment problem]

in XBoX Sales and Promo
    Ödeme problemi -[Translation - Payment problem]: merhaba ödeme yapmak istersen ödemenin alınamadı desteğe başvurun diye hata alıyorum yardım ederseniz sevinirim -[Translation - hello if you want to make a payment you couldn't get the payment,...
  4. İninal ile Xbox Game Pass PC Lütfen ödeme hizmet sağlayıcınızla görüşün hatası. [Translate]...

in XBoX Sales and Promo
    İninal ile Xbox Game Pass PC Lütfen ödeme hizmet sağlayıcınızla görüşün hatası. [Translate]...: İninal ile satın alım yapmayı denediğimde Lütfen ödeme hizmet sağlayıcınızla görüşün Bu işlem onaylanmıyor. Lütfen ödeme hizmet sağlayıcınızla görüşünBu işlem onaylanmıyor....
  5. Bilinmeyen ödeme [Unknown payment]

in XBoX Sales and Promo
    Bilinmeyen ödeme [Unknown payment]: 25.01.2019 tarihinde 5.90 Türk lirasına xbox gamepass aldım.Ve ininal kartıma baktığımda 7 tl bilinmeyen şekilde hesabımdan gitmiş bu paranın tarafıma geri iadesini istiyorum. Translation: [ On...
  6. Ödeme Garipliği [Translation - Payment Membership]

in XBoX Sales and Promo
    Ödeme Garipliği [Translation - Payment Membership]: indirimden gold üyelik satın aldım 3 aylık sanırım 80 90 liraydı. ödemesini yaptım. aynı şekilde indirimden game pass aldım 1 aylık. sürelerim bitince uzatmaya çalıştım ama gold 149 lira game pass...
  7. Ödeme yöntemi - [Edit Translation] - Payment method

in XBoX on Windows
    Ödeme yöntemi - [Edit Translation] - Payment method: 14 gün ücretsiz Xbox game pass almak istiyorum bilgisayarım için ama ödeme yönteminde yazdığım ininal kart bilgiler doğru olduğu halde kabul emiyor kart bilgilerinizi kontrol edin hatası ile...
  8. Xbox Live Gold Ödeme

in XBoX Accessibility
    Xbox Live Gold Ödeme: öncelikle merhaba ben xbox one s aldığımda yanında 14 gün bedava live gold üyelik gelmişti bende kullanmıştım 14 günün sonunda benden 29 lira gibi bir ücret istedi ama ben tekrar satın almadım ve...