Иксбокс лайв голд -[Translation - Xbox Live Gold]

Discus and support Иксбокс лайв голд -[Translation - Xbox Live Gold] in XBoX Sales and Promo to solve the problem; почему времянно не доступена оплата статуса голд -[Translation - Why is the gold payment status not available?] 0a33a171-2d66-4c98-9a5e-759f375c6dea Discussion in 'XBoX Sales and Promo' started by MrBlooD07, Mar 14, 2019.

1. MrBlooD07
    MrBlooD07 Guest

почему времянно не доступена оплата статуса голд

-[Translation - Why is the gold payment status not available?]

:)

MrBlooD07, Mar 14, 2019
  2. XBF Leonzo G Win User

Hello MrBlooD07,

Thank you for posting on the Xbox forums. We need a little more information to ensure we provide the correct solution. Are you looking for

the subscription status
    of your Xbox Live Gold subscription? The link we provided will take you to the Microsoft account website. This is where you can also view your subscription status. Did you receive any messages about the payment for

the subscription being past due
    ? Be sure to let us know the results!
  3. Omega Chefe Win User

Que puedo hacer para obtener los permisos de Xbox Live pues ya que mi perfil no cuenta con los permisos necesarios para jugar en línea

Hola, usted debe comprar el Xbox Live Gold https://www.xbox.com/live/gold

[Translation - Hi, you should buy the Xbox Live Gold]
  4. Marcelo Teixera Win User

NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 4

Que dia vai laçar para Xbox Live Gold

[Translation: That day
    will launch for Xbox Live Gold]
  5. UnlovelyMoon7 Win User

Region

argentina aparece en las regiones para obtener xbox live gold??

[Translation: Argentina appears in the regions to get xbox live gold?]
  6. Njal the Blue Win User

Live Gold

É um cartão de Giftcard ou Xbox Live Gold card?

[Translation - Is it a giftcard or Xbox Live Gold card? ]
Thema:

Loading...
  1. Иксбокс лайв голд -[Translation - Xbox Live Gold] - Similar Threads - Иксбокс лайв голд

2. код на лайв активировался а лайва нет [Translate] Code on live activated and no live

in XBoX on Consoles
    код на лайв активировался а лайва нет [Translate] Code on live activated and no live: купил код в магазине на live на 3 мес. активировал его в учетной записи все по инструкции написало все ок, а лайва нет в чем проблема.что за вы замутили если я не могу купить лайв как раньше прямо...
  3. Не могу купить голд аккаунт [Can't buy Gold Account]

in XBoX Games and Apps
    Не могу купить голд аккаунт [Can't buy Gold Account]: Добрый день. Как вы уже догадались из названия, я не могу купить подписку уже несколько дней. Полагаю это из-за санкций. В икс боке мне предлагают купить ее за ссылкой aka.ms/xbox-live-gold где...
  4. Аккаунт с голд статусом для двух консолей [Account with gold status for two consoles]

in XBoX Accessibility
    Аккаунт с голд статусом для двух консолей [Account with gold status for two consoles]: У меня консоль xbox 360, планирую купить консоль xbox one s, при этом продолжу пользоваться xbox 360. Можно ли использовать существующий аккаунт на этих двух консолях? Можно ли пользоваться одним...
  5. Отключение оплаченной подписки голд на xbox one [Turn off a paid gold subscription on Xbox One]

in XBoX on Windows
    Отключение оплаченной подписки голд на xbox one [Turn off a paid gold subscription on Xbox One]: Добрый день, подскажите, возможно ли отключить уже оплаченную подписку на икс бокс фифа 19 с возвратом денежных средств? Translation: [Good afternoon, prompt, is it possible to disable the...
  6. немогу подключица к службе икс бокс лайв -[Translation - Can not connect to the service...

in XBoX on Consoles
    немогу подключица к службе икс бокс лайв -[Translation - Can not connect to the service...: Требуется установить обновление, а потом при загрузке выбрал ошыбку 4467-0000-0080-0300-8007-000f -[Translation - I need to install the update, and then I chose a bug when downloading...
  7. Хочу получить пробный статус голд [I want to get a trial status ...

in XBoX Sales and Promo
    Хочу получить пробный статус голд [I want to get a trial status ...: Хочу получить пробный голд статус когда я смогу это сделать? [Mod Translation] I want to get a test gold status when I can do it? 79667f3d-abee-4b7c-9bfa-7124cb0300a6
  8. не могу скачать игры из голд Can not download games from gold

in XBoX Games and Apps
    не могу скачать игры из голд Can not download games from gold: Hello, I can not download the game from Gold, writes is not suitable region but I have a region in Russia привет я немогу скачать игру из голд, пишет не подходит регион но у меня стоит регион...