Иксбокс лайв голд -[Translation - Xbox Live Gold]

Discus and support Иксбокс лайв голд -[Translation - Xbox Live Gold] in XBoX Sales and Promo to solve the problem; почему времянно не доступена оплата статуса голд -[Translation - Why is the gold payment status not available?] 0a33a171-2d66-4c98-9a5e-759f375c6dea Discussion in 'XBoX Sales and Promo' started by MrBlooD07, Mar 14, 2019.

1. MrBlooD07
    MrBlooD07 Guest

почему времянно не доступена оплата статуса голд

-[Translation - Why is the gold payment status not available?]

:)

MrBlooD07, Mar 14, 2019
  2. XBF Leo G Win User

Hello MrBlooD07,

Thank you for posting on the Xbox forums. We need a little more information to ensure we provide the correct solution. Are you looking for

the subscription status
    of your Xbox Live Gold subscription? The link we provided will take you to the Microsoft account website. This is where you can also view your subscription status. Did you receive any messages about the payment for

the subscription being past due
    ? Be sure to let us know the results!
  3. goster777 Win User

i cant buy games

почему я немогу посмотреть сколько стоят некоторые игры в цифровом виде в интернет магазине иксбокс на самой консоли xbox360? почему магазин забросили? я хочу купить игру а цены несуществует? есть только цены на топ игры а на паст ген нету? что так сложно
    добавить цену? я хочу знать сколько стоят игры ? сделайте пожайлуста цены в интернет магазине иксбокс лайв для иксбокса 360 ценники пожайлуста.

[Translation-why can't I see how much some games are digitalin the online xboxbox store on the xbox360 console itself? Why was the store abandoned? I want to buy a game and the price is out? there are only prices for the top games and there is no
    gene for paste? what's so hard to add a price? I want to know how much the games cost? Make a price tag in the online store Ixbox Live for Ixbox 360 price tags poleilust.]
  4. ангелагорб Win User

Gold status

как удалить свой профиль в иксбокс 360 E И заново вастонавить.

[Translation - how to delete your profile in Xbox 360 E And re-cast.]
  5. SootyBadge56 Win User

Xbox live status GOLD

не на компе не на консоли не высвечивается голд,на консоли горит серым 14 дней

------

[Mod Translation - not on the computer not on the console, gold is not displayed, on the console it is lit in gray for 14 days]
  6. Starseid Win User

Голд статус [Translation - Gold Status]

Can you give anymore details? Are you attempting to buy your Gold subscription on your Xbox console or with a redeemable code? Are you getting an error message?
Thema:

Loading...
  1. Иксбокс лайв голд -[Translation - Xbox Live Gold] - Similar Threads - Иксбокс лайв голд

2. не могу оплатить голд[I can not pay for gold]

in XBoX Games and Apps
    не могу оплатить голд[I can not pay for gold]: Добрый день ! кто нибудь подскажите почему я не могу продлить голд статус пишет не доступен а через консоль нет кнопки оплатить как быть и что делать !? [Translation - Good afternoon ! Someone...
  3. как подключить голд статус[Translation-how to connect gold status]

in XBoX on Consoles
    как подключить голд статус[Translation-how to connect gold status]: как потключить голд [Translation-how to disable gold] 9748d966-1e9b-4527-85b2-663e918d7995
  4. Голд статус [Translation - Gold Status]

in XBoX on Consoles
    Голд статус [Translation - Gold Status]: Не могу купить Голд статус. _______________ [Translation - Can't buy gold status.] 2a28e1b1-1b44-4dc7-8d1b-d3bb5b1449f5
  5. код на лайв активировался а лайва нет [Translate] Code on live activated and no live

in XBoX on Consoles
    код на лайв активировался а лайва нет [Translate] Code on live activated and no live: купил код в магазине на live на 3 мес. активировал его в учетной записи все по инструкции написало все ок, а лайва нет в чем проблема.что за вы замутили если я не могу купить лайв как раньше прямо...
  6. Не могу купить голд аккаунт [Can't buy Gold Account]

in XBoX Games and Apps
    Не могу купить голд аккаунт [Can't buy Gold Account]: Добрый день. Как вы уже догадались из названия, я не могу купить подписку уже несколько дней. Полагаю это из-за санкций. В икс боке мне предлагают купить ее за ссылкой aka.ms/xbox-live-gold где...
  7. Аккаунт с голд статусом для двух консолей [Account with gold status for two consoles]

in XBoX Accessibility
    Аккаунт с голд статусом для двух консолей [Account with gold status for two consoles]: У меня консоль xbox 360, планирую купить консоль xbox one s, при этом продолжу пользоваться xbox 360. Можно ли использовать существующий аккаунт на этих двух консолях? Можно ли пользоваться одним...
  8. Отключение оплаченной подписки голд на xbox one [Turn off a paid gold subscription on Xbox One]

in XBoX on Windows
    Отключение оплаченной подписки голд на xbox one [Turn off a paid gold subscription on Xbox One]: Добрый день, подскажите, возможно ли отключить уже оплаченную подписку на икс бокс фифа 19 с возвратом денежных средств? Translation: [Good afternoon, prompt, is it possible to disable the...
  9. немогу подключица к службе икс бокс лайв -[Translation - Can not connect to the service...

in XBoX on Consoles
    немогу подключица к службе икс бокс лайв -[Translation - Can not connect to the service...: Требуется установить обновление, а потом при загрузке выбрал ошыбку 4467-0000-0080-0300-8007-000f -[Translation - I need to install the update, and then I chose a bug when downloading...
  10. Хочу получить пробный статус голд [I want to get a trial status ...

in XBoX Sales and Promo
    Хочу получить пробный статус голд [I want to get a trial status ...: Хочу получить пробный голд статус когда я смогу это сделать? [Mod Translation] I want to get a test gold status when I can do it? 79667f3d-abee-4b7c-9bfa-7124cb0300a6