Как паменять параметри? (Mod Translation: How to remember the parameters?)

Discus and support Как паменять параметри? (Mod Translation: How to remember the parameters?) in XBoX on Mobile to solve the problem; Как паменяьть параметри в майнкрафт? (Mod Translation) How to remember parametri in Minecraft? 65b3e2b1-8ab2-438a-abdf-bccb69ba0096 Discussion in 'XBoX on Mobile' started by ВоваРемезовський, Dec 29, 2018.

1. Как паменять параметри? (Mod Translation: How to remember the parameters?)

Как паменяьть параметри в майнкрафт?

(Mod Translation)

How to remember parametri in Minecraft?

:)

ВоваРемезовський, Dec 29, 2018
  2. XBF George L Win User

Hello!

Thanks for reaching out to us here on the forums with this situation. I understand you have an inquiry about Minecraft? Can you provide us with a bit more information regarding this matter to determine how to best assist you. Let us know with a reply any
    more details.
  3. ВоваРемезо Win User

Do your speaking Ukraineing
  4. XBF Jeremy Z Win User

Hiya Boba,

Thank you for contacting Forum support.

If you are having issues with Minecraft, craft, and builds then, here is a link for

Tutorials
    for the game.

Side note: Unfortunately here on the forums we cannot translate our language, so we have to keep our text as is.

Although feel free to copy and paste what I type into a translator (Go to Google, Bing, etc. and look up an online translator/translate)

Hope this helps.
  5. КириллВави Win User

Xbox Live Gold

как получить код повторно?

--------

[Mod Translation - How do I get the code again? ]
  6. sanek_777 Win User

Заблокирована сетевая игра в World of Tanks. Почему и что делать? Как снять замок? Translate] The multiplayer game in World of Tanks is blocked. Why and what to do? How to remove the lock?

как перезагрузить?

[Translation - How to reboot?]
Thema:

Loading...
  1. Как паменять параметри? (Mod Translation: How to remember the parameters?) - Similar Threads - Как паменять параметри

2. Заблокирована сетевая игра в World of Tanks. Почему и что делать? Как снять замок?...

in XBoX Games and Apps
    Заблокирована сетевая игра в World of Tanks. Почему и что делать? Как снять замок?...: Добрый день. играю в танки, вчера по не понятным причинам сетевая игра стала заблокирована, что с этим делать? Не понемаю по каким причинам? Как эту проблему решить? Вы сможете мне помочь?...
  3. Возникает такая проблема и не как не могу справиться с ней . [Translation-There is a...

in XBoX on Windows
    Возникает такая проблема и не как не могу справиться с ней . [Translation-There is a...: There is such a problem and not how I can not deal with it. [img] 1836e32e-ef4a-4f0a-95d0-a4f194989f5b
  4. Купил fifa points для fifa 19 на свой аккаунт. Как их перевести на аккаунт ребенка? [I...

in XBoX Games and Apps
    Купил fifa points для fifa 19 на свой аккаунт. Как их перевести на аккаунт ребенка? [I...: Купил fifa points для fifa 19 на свой аккаунт. Как их перевести на аккаунт ребенка? [Translation - I bought FIFA points for Fifa 19 to my account. How do I transfer them to my child's account?]...
  5. Немогу вспомнить свой пароль подскажите как сметиьвсе полностью на xBox 360[I can not...

in XBoX on Consoles
    Немогу вспомнить свой пароль подскажите как сметиьвсе полностью на xBox 360[I can not...: Немагу вспрмнить пороль на хвох360.подскажите что делать .и как полностью все поменять новое в логине и пороле [Translation - I can not remember the password on hvok 360. tell me what to do and...
  6. Как решить проблему с realms [Translatino-How to solve the problem with realms]

in XBoX Accessibility
    Как решить проблему с realms [Translatino-How to solve the problem with realms]: Я не могу зайти на сервера пишет, вы не можетье играть в Realms из-за настроек учетной записи xbox live... я пользуюусь устройством ipad скайп есть игру я купил как мне играть на сервера...
  7. Как поменять IPv4 на IPv6 [How to change IPv4 to IPv6]

in XBoX on Consoles
    Как поменять IPv4 на IPv6 [How to change IPv4 to IPv6]: IPV6 поменять [Translation - IPV6 Change] 3357bd7e-0766-4d4f-b0e6-a5dbb27cb93b
  8. Как вернуть деньги за подписку xbox [Edit - Translation] - How to get a refund for an xbox...

in XBoX on Consoles
    Как вернуть деньги за подписку xbox [Edit - Translation] - How to get a refund for an xbox...: Помогите, как вернуть деньги? [Edit - Translation] - Help, how to return the money? f84616a4-b0a2-4146-9880-79d441fe3ed3
  9. Как можно исправить эту ошибку? [Translation-How can I fix this error?]

in XBoX Games and Apps
    Как можно исправить эту ошибку? [Translation-How can I fix this error?]: [img] До этого играл в Forza Horizon 4 на XboxOne и было все хорошо, на днях я приезжал к другу и мы играли в нее через его ПК на моем профиле, когда я приехал домой я обнаружил данную ошибку...
  10. Как настроить мышку?[How to configure the mouse?]

in XBoX on Consoles
    Как настроить мышку?[How to configure the mouse?]: Купил мышку Gamdias Ourea gms5501 optical. Дома я подключил её. Включаю Fortnite. Начинаю двигать, а она очень сильно отстаёт. Подключил другую, с ней всё нормально. После я подключил мышку к...