Konto -[Translation - Account]

Discus and support Konto -[Translation - Account] in XBoX on Consoles to solve the problem; Dzień dobry dostałem bana na zawsze za niejakie kradnięcie kont itp co jest nieprawda Xbox to prawie całe moje życie i dużo pieniędzy na nie wydalem... Discussion in 'XBoX on Consoles' started by Emil_X, Jul 1, 2020.

1. Emil_X
    Emil_X Guest

Dzień dobry dostałem bana na zawsze za niejakie kradnięcie kont itp co jest nieprawda Xbox to prawie całe moje życie i dużo pieniędzy na nie wydalem mam tam dużo kolegów czy możecie mi jakoś pomóc proszę

-[Translation - Good morning, I got a ban forever for stealing accounts etc. What is not true Xbox is almost all my life and I spent a lot of money on it, I have a lot of colleagues there, can you help me please]

:)

Emil_X, Jul 1, 2020
    1 person likes this.
  2. piaschöld Win User

konto [Translation - Account]

Hi! You have to at least know your email in order to get access again. You would have to click the 'Forgot password' link and request a new one. But for that you need to be able to sign into your email account.
    thanks
  3. Julian_ Win User

konto [Translation - Account]

Hi! You have to at least know your email in order to get access again. You would have to click the 'Forgot password' link and request a new one. But for that you need to be able to sign into your email account.
  4. Tenjoseslash Win User

http://enforcement.xbox.com you can here and tell them that is not true
  5. Sparkaze Win User

Musisz przejść na stronę http://enforcement.xbox.com, aby dowiedzieć się więcej o przesyłaniu przeglądu sprawy.

-[Translation - You must go to http://enforcement.xbox.com to learn more about submitting a case review.]
  6. bracajannis Win User

Frage bezüglich eines Beitritts zu einem Realm [Translation - Question about joining a realm]

Nein bei meinem Profilbild steht nur Mein Microsoft Konto

___

[Translation - No, my profile picture shows only My Microsoft account]
Thema:

Loading...
  1. Konto -[Translation - Account] - Similar Threads - Konto Translation Account

2. Inne konto na konsoli Xbox [Edit - Translation] - Another account on Xbox

in XBoX Games and Apps
    Inne konto na konsoli Xbox [Edit - Translation] - Another account on Xbox: Mam pytanie Czy gdybym kupił konto z grami na allegro ( wiem że grozi to banem konsoli ) i gdybym potem odinstalował te gry ( aby nie być narażonym na zbanowanie konsoli ) i gdybym potem kupił...
  3. Pomocy! włamali się na konto [Edit - Translation] - Help! broke into the account

in XBoX on Consoles
    Pomocy! włamali się na konto [Edit - Translation] - Help! broke into the account: Ktoś włamał mi się na konto i zmienił hasła. Próbuję zresetować hasło Już 3 razy pisałem - pomyślnie przechodzę weryfikację i dostaje linka wpisuje nazwę konta i otrzymuje za każdym razem ta sama...
  4. Skradzione konto [Mod Translation - Stolen account]

in XBoX Accessibility
    Skradzione konto [Mod Translation - Stolen account]: Dzisiaj w nocy nasze konto zostało zhakowane. Ktoś zmienił nasze hasła, następnie włamał się na nasze konto Micfrosoft - usunął konto gracza x box do którego przypisane były subskrypcje xbox live...
  5. Forza Horizon 4 und Microsoft-Konto?[Translation-Forza Horizon 4 and Microsoft account?]

in XBoX on Windows
    Forza Horizon 4 und Microsoft-Konto?[Translation-Forza Horizon 4 and Microsoft account?]: Hallo ihr Lieben, es ist ja blad wieder Weihnachten, und zu Weihnachten wünsche ich mir Forza Horizon 4. Aber ich habe meine Bedenken. Ich habe zwei PC's über ein und das selbe Microsoft Konto...
  6. Microsoft Konto gesperrt wegen "Verdächtigen Aktiviäten"[Translation-Microsoft account...

in XBoX on Windows
    Microsoft Konto gesperrt wegen "Verdächtigen Aktiviäten"[Translation-Microsoft account...: Hallo zusammen, ich hoffe der ein oder andere kann mir weiterhelfen bzw. mal etwas Licht ins dunkel bringen. folgende Situation: Ich habe mir vor rund einem halben einen Microsoft Account...
  7. Microsoft-Konto auf der Xbox 360 ändern [Translate] Change your Microsoft account on Xbox 360

in XBoX on Consoles
    Microsoft-Konto auf der Xbox 360 ändern [Translate] Change your Microsoft account on Xbox 360: Hallo, ich habe eine kleine Frage. Kann es sein das es nicht mehr möglich ist sein Microsoft-Konto auf seinem Xbox 360 Profil zu ändern? Welche Alternativen gib es das ist den Microsoft-Account...
  8. Microsoft-Konto des Profils ändern [Translate] Change the profile's Microsoft account

in XBoX on Consoles
    Microsoft-Konto des Profils ändern [Translate] Change the profile's Microsoft account: Hallo, ich habe eine Frage zu meinem Xbox(-Live) Konto. Mein Hauptprofil auf meiner Xbox ist mit einem anderen Microsoft-Account verknüpft. Genauer gesagt mit meinem alten Microsoft-Account. Was...
  9. nieaktualny adres mail a konto na xbox[Translation-Outdated mail address and account on Xbox]

in XBoX on Consoles
    nieaktualny adres mail a konto na xbox[Translation-Outdated mail address and account on Xbox]: Dzień dobry, parę dni temu syn usunął konto-adres na gmailu , adres był też kontem weryfikacyjnym dla xboxa. Moje dwa pytania : 1) czy gry na xbox one wygasną, znikną ? 2) Znalazłem jakąś stronę...
  10. Spielecode auf falschen Konto eingegeben. [Translate] Game code entered on wrong account.

in XBoX Games and Apps
    Spielecode auf falschen Konto eingegeben. [Translate] Game code entered on wrong account.: Hab einen Spielecode auf einem falschen Konto eingegeben.Wie bekomme ich den jetzt auf mein Xbox Spiel?wenn ich da jetzt den Code nochmal eingebe sagt er.....Code wurde schon eingelöst...das kann...