Mój zapis gry po prostu znikl [Edit - Translation] - My save of the game just disappeared

Discus and support Mój zapis gry po prostu znikl [Edit - Translation] - My save of the game just disappeared in XBoX Games and Apps to solve the problem; Witam chcialbym zglosic problem z gra forza horizon 4 . Problem polega na zapisie gry . Gdy wchodze do gry mam tylko niewielka ilosc samochodow,... Discussion in 'XBoX Games and Apps' started by ThousandBrush72, Dec 18, 2019.

1. Mój zapis gry po prostu znikl [Edit - Translation] - My save of the game just disappeared

Witam chcialbym zglosic problem z gra forza horizon 4 . Problem polega na zapisie gry . Gdy wchodze do gry mam tylko niewielka ilosc samochodow, osiagniec i reszty rzeczy .Po prostu zapis sie usunal do pewnego momentu . posiadalem kolo okolo 200 samochdow
    , teraz mam ich 78 . Prosilbym o naprawienie problemu bo to robi sie juz zenujace . Pozdrawiam

[Edit - Translation] - Hello, I would like to report a problem with forza horizon 4. The problem is to save the game. When I get into the game I have only a small amount of cars, achievements and the rest of things. I just signed up to a certain
    point. I owned about 200 cars, now I have 78. I would ask you to fix the problem because it is already embarrassing. greetings

:)

ThousandBrush72, Dec 18, 2019
  2. XBF Chris J Win User

Mój zapis gry po prostu znikl [Edit - Translation] - My save of the game just disappeared

Hello ThousandBrush72,

Thank you for posting here on the Xbox forums. I understand you are having an issue with a game save with Forza Horizon 4. If you would like to report an issue with a game, it would be best to do so with that games developer. You can take a look at

their support site here
    . The Forza forums can be found here:
    Forza Forums

Hope this helps!
  3. Pikmit Win User

GTA 4 Problem z pobraniem

W necie jest pełno tutoriali jak to zrobić, po prostu poszukaj w google.
  4. WhiteyBlack2 Win User

(PC) Forza Horizon 4

skorzystaj z linku: https://support.microsoft.com/en-us
    My, ambasadorowie, nie mamy narzędzi ani środków, aby pomóc w tej sprawie, ponieważ jesteśmy po prostu wolontariuszami.
  5. Vigilium Win User

Nie można pobrać Rainbow Six Vegas - Games with Gold

W większości przypadków po przeniesieniu konta możesz stracić możliwość pobrania ponownie gry zakupionej cyfrowo. Jeśli masz je na dysku to po przeniesieniu konta, gry zostaną nienaruszone. Jeśli chodzi o DLC, to wcześniej zakupione nie są zabezpieczane
    przed ponownym pobraniem z innego regionu.
  6. eDiiz91 Win User

jak to jest z kupowaniem DLC ??

Wiem co to są DLC i nie chodziło mi o stroje z mk dla avatara tylko o stroje do gry mk9 ^^ + fatele czy jakas dodatkową postac ... i nie odpowidziałes mi na pytanie , czy po zakupie tego DLC jest ono przypisane do danego konta i jak bym zagrał na innej konsoli
    (np.kumpla konsoli) to bym pobrał mój GT i mogł pobrac DLC za free które u siebie zakupiłem za MSP
Thema:

Loading...
  1. Mój zapis gry po prostu znikl [Edit - Translation] - My save of the game just disappeared - Similar Threads - Mój zapis gry

2. Gry[Translatation-Games]

in XBoX Games and Apps
    Gry[Translatation-Games]: Dzień dobry ostatnio kupiłem minecraft dungeos na microsoft store ale nie mogę pobrać. Zgóry dziekuje [Translation-Good morning i recently bought minecraft dungeons on microsoft store but i...
  3. Zdjęcie czy opis gry [Mod Translation - Photo or description of the game]

in XBoX Games and Apps
    Zdjęcie czy opis gry [Mod Translation - Photo or description of the game]: Czy kiedy w opisie gry jest napisane, że działa ona na konsoli Xbox One, a zdjęciu okładka z napisem Xbox 360, to czy gra będzie działała na obu konsolach czy tylko na jednej konkretnej? Widziałam...
  4. game crash/awaria gry

in XBoX Games and Apps
    game crash/awaria gry: After downloading the Marvel's Avengers beta game and playing it, it started to interrupt and crash games, e.g. in the middle of a Fortnite match. I did everything, e.g. pressing the power button...
  5. Przeniesienie gry z Microsoft Store

in XBoX on Windows
    Przeniesienie gry z Microsoft Store: Witam, Posiadam dwa konta Microsoft ale chciałbym pozbyć się jednego z nich. Jednak na koncie, które chcę usunąć posiadam zakupioną grę. Moje pytanie brzmi, czy jest możliwość przeniesienia tej...
  6. Gry z Microsoft Store nie uruchamiają sie[Translation-Games from the Microsoft Store do not...

in XBoX Games and Apps
    Gry z Microsoft Store nie uruchamiają sie[Translation-Games from the Microsoft Store do not...: Gdy instaluje gry ze sklepu Microsoft na dysku D otwiera się okno po czym natychmiast się zamyka. Po przeniesieniu na dysk C gra działa normalnie. Co zrobić żeby gry normalnie działały na dysku D?...
  7. nie można znaleść pliku gry[Translation-can't find the game file]

in XBoX Games and Apps
    nie można znaleść pliku gry[Translation-can't find the game file]: dzień dobry po tym jak zainstalowałem grę UNDERTALE to nie mogę znaleźć plików gry to znaczy że grę samą mam na pasku zadań lecz nie mogę modyfikować plików przy czym nie mogę zainstalować...
  8. po formacie komputera nie mam kupionej gry[I have not bought the game after the computer...

in XBoX Games and Apps
    po formacie komputera nie mam kupionej gry[I have not bought the game after the computer...: kupiłem grę forza horizon 4 było wszystko dobrze ale po formacie nie mogę jej pobrać bo każę mi ją kupic a w historii zawowień nie wyświetla się może dlatego ze była ta gra aktywowana za pomocą...
  9. Nie mogę uruchomić gry "Sea of thevies". [I can't start the game "Sea of thevies".]

in XBoX on Windows
    Nie mogę uruchomić gry "Sea of thevies". [I can't start the game "Sea of thevies".]: Pobieranie przebiegło normalnie, bez żadnych problemów. Jednak gdy próbuje ją włączyć otwiera mi się na kilka sekund i potem znika. [Translation-The download went normally, without any problems....
  10. Mój komputer laptop ma mieć IP konsol game? [My laptop computer has to have an IP console...

in XBoX on Windows
    Mój komputer laptop ma mieć IP konsol game? [My laptop computer has to have an IP console...: Jeżeli mam podać IP to gdzie go odszukać? [Translation - If I give IP is where to find it?] bdbf5a29-92fb-44da-8815-78345e8962f8