Nie mogę uruchomić gry "Sea of thevies".

Discus and support Nie mogę uruchomić gry "Sea of thevies". in XBoX on Windows to solve the problem; Pobieranie przebiegło normalnie, bez żadnych problemów. Jednak gdy próbuje ją włączyć otwiera mi się na kilka sekund i potem znika.... Discussion in 'XBoX on Windows' started by Patrlx1, May 23, 2020.

1. Patrlx1
    Patrlx1 Guest

Pobieranie przebiegło normalnie, bez żadnych problemów. Jednak gdy próbuje ją włączyć otwiera mi się na kilka sekund i potem znika.

:)

Patrlx1, May 23, 2020
  2. Sayann X Win User

Nie mogę uruchomić gry "Sea of thevies". [I can't start the game "Sea of thevies".]

Hello, have restarted your console or computer after downloading and installing?
  3. HackingSpartan8 Win User

Xbox Live Gold - kupno gry [Mod Translation-Xbox Live Gold - buying games]

Tak grę będzie można uruchomić na stałe, subskrybcja gold daje przeczeny na gry na własność. Tylko darmowe gry z gold nie można uruchamiać jak subskrypcja się skończy

[Mod Translation-Yes, you can run the game permanently, subscribing to gold will give you ownership breaks.
    Only free games from gold cannot be started as the subscription ends]
  4. Vigilium Win User

GTA 4 Problem z pobraniem

To zależy od gry. Niektóre nie są blokowane, niektóre mają blokadę regionalną ustawioną na różne regiony (np. zakupione w Polsce GoD Game of Thrones można ściągnąć i uruchomić w np. Japonii, ale w Stanach już nie), inne mają blokadę IP. Nie wiem jak jest
    z GTA 4, ale jedyne co możesz zrobić to usunąć ściągnięte pliki i spróbować pobrać grę ponownie. Jeśli jest blokowana przez IP to nic nie możesz zrobić. Każde manipulowanie w celu ukrycia IP kwalifikuje do bana.
  5. MRallamagoosa Win User

Dlaczego nie mogę przypisać gry do konta?

I'm sorry, I forgot I should write in English here. Thank you for your answer and help.

Can I add this game only on the console (when website doesn't work)? I have both consoles (one + 360), but now a I'm far from them. Can I add this game in my xbox aplication on the phone?
    Do not worry, it is absolutely fine to write in your language, I trust the translator to get the sense of the message, not the other way around.

Honestly I do not know if that will work. I have double checked other older posts where the same issue was discussed but usually what worked involved a console. You may try of course, in case you succeed just let us know so we get one more workaround available
    until hopefully the issue with the web store is fixed.
  6. MRallamagoosa Win User

Dlaczego nie mogę przypisać gry do konta?

I'll reply in English since I don't trust 100% translators on languages I cannot really check.

Unfortunately there is an issue on the 360 store on the web affecting different users that result in the infinite loading screen when trying to finalize the transaction (I have the same myself). What usually works is getting the game directly from a 360
    console or from the gold tab in the games and apps section of the One (the latter is how I was able to redeem mine). I haven't found a really working solution for the website so far.
Thema:

Loading...
  1. Nie mogę uruchomić gry "Sea of thevies". - Similar Threads - Nie mogę uruchomić

2. Nie mogę uruchomić gry "Sea of thevies". [I can't start the game "Sea of thevies".]

in XBoX on Windows
    Nie mogę uruchomić gry "Sea of thevies". [I can't start the game "Sea of thevies".]: Pobieranie przebiegło normalnie, bez żadnych problemów. Jednak gdy próbuje ją włączyć otwiera mi się na kilka sekund i potem znika. [Translation-The download went normally, without any problems....
  3. Teredo nie jest w stanie dokonać kwalifikacji[Translation-Teredo is unable to qualify]

in XBoX on Windows
    Teredo nie jest w stanie dokonać kwalifikacji[Translation-Teredo is unable to qualify]: [img] Potrzebuje Pomocy nie wiem co zrobić [Translation-I need help i don't know what to do] bf975e4d-1501-427f-96a3-53cd9c722674
  4. Nie działa dźwięk na słuchawkach

in XboX Insiders
    Nie działa dźwięk na słuchawkach: Dźwięk na słuchawkach nie działa idzie tylko przez tv pomocy ! submitted by /u/crazyboy2729 [link] [comments]
  5. Subskrybcja w sklepie Microsoft store nie do anulowania

in XBoX on Windows
    Subskrybcja w sklepie Microsoft store nie do anulowania: ostatnio zapłaciłem za subskrypcję do usługi Xbox game pass na komputer PC (beta). Prawdopodobnie nie zdążyłem anulować subskrybcji i dostałem powiadomienie (na telefonie ponieważ płaciłem przez...
  6. Ekran logowania się zapętla i nie mogę grać w gry ze sklepu microsoft oraz xbox game pass.

in XBoX on Windows
    Ekran logowania się zapętla i nie mogę grać w gry ze sklepu microsoft oraz xbox game pass.: Ekran logowania się zapętla i nie mogę się zalogować. Próbowałem instalować od nowa aplikację ale dalej nie działało. Zamieszczam film poniżej, prosżę o szybką pomoc. Video [Title Mod...
  7. Nie mogę anulować game passa

in XBoX Games and Apps
    Nie mogę anulować game passa: Od jakiegoś czasu Game Pass stał się dla mnie nie przydatny więc chciałem anulować subskrypcję ale na stronie Microsoft nie mogłem znaleźć opcji anulowania. Xbox Gold mogę anulować ale Game Pass...
  8. Dlaczego nie mogę przypisać gry do konta?

in XBoX Games and Apps
    Dlaczego nie mogę przypisać gry do konta?: Witam, mam problem. Mam aktywnego Golda i nie mogę przypisać gry z Games with gold do konta. Chodzi o Ninja Gaiden 3: RE. Kiedy potwierdzam transakcję cały czas jest ekran ładowania, a na dole...
  9. Nie mogę zalogować sie do live na xbox 360

in XBoX Games and Apps
    Nie mogę zalogować sie do live na xbox 360: nie mogę się zalogować na xbox do golda a8e94aa0-5790-4648-9236-52604af3d0c3
  10. Nie mogę się zalogować po aktualizacji

in XBoX on Consoles
    Nie mogę się zalogować po aktualizacji: czemu nie mogę się zalogować po aktualizacji urządzenia nic nie mogę zrobić nawet tv włączyć pomocy [Translation] you can not log in after updating the device's nothing I can do even turn on the...