Otrzymuje komunikat przy przepisywaniu kodu na Xbox Game Pass Unlimited, iż został on już...

Discus and support Otrzymuje komunikat przy przepisywaniu kodu na Xbox Game Pass Unlimited, iż został on już... in XBoX Sales and Promo to solve the problem; [Mod Translation:Title-I get a message when I rewrite the code on the Xbox Game Pass Unlimited that it has already been activated. How to check when... Discussion in 'XBoX Sales and Promo' started by Pyritz87, Nov 9, 2019.

1. Pyritz87
    Pyritz87 Guest

Otrzymuje komunikat przy przepisywaniu kodu na Xbox Game Pass Unlimited, iż został on już...

[Mod Translation:Title-I get a message when I rewrite the code on the Xbox Game Pass Unlimited that it has already been activated. How to check when and who used it ??]

Witam!

Kupiłem klucz aktywacyjny usługę Xbox Game Pass Unlimited na 6 miesięcy. Postanowiłem aktywować usługę posługując się tym kluczem, po około 1,5 miesiąca od daty zakupu. Okazało się, że klucz został już zużyty. Zwróciłem się do sprzedawcy, aby ten dokonał
    zwrotu pieniędzy, bądź przesłania mi nowego klucza. Sprzedawca poinformował mnie, że potrzebuje screenshot'a z zapytania do Microsoftu, w którym pytam o datę aktywacji danego kodu. Nie mogłem znaleźć na stronach Microsoft'u danych kontaktowych do obsługi klienta.
    W związku z powyższym zwracam się z prośbą do Państwa o kontakt, który umożliwi mi sprawdzenie, kiedy aktywowano posiadany przeze mnie kod, aby móc przesłać tą informację dalej do sprzedawcy.

Pozdrawiam!

[Mod Translation-Hello!

I bought the activation key for Xbox Game Pass Unlimited for 6 months.
    I decided to activate the service using this key after about 1.5 months from the date of purchase.
    It turned out that the key has already been used.
    I asked the seller to refund or send me a new key.
    The seller informed me that he needs a screenshot from a Microsoft query in which I ask for the date of activation of the code.
    I couldn't find customer service contact details on the Microsoft website.
    In connection with the above, I am asking you to contact me, which will allow me to check when I have activated the code I have so that I can forward this information to the seller.

Best regards!]

:)

Pyritz87, Nov 9, 2019
  2. XBF Diego M Win User

Otrzymuje komunikat przy przepisywaniu kodu na Xbox Game Pass Unlimited, iż został on już aktywowany. Jak sprawdzić kiedy i kto go użył?

Hi Pyritz87,

Thank you for posting on the Xbox forums, unfortunately we cannot assist with your request over the forums since we do not have the tools to look into codes. However, I'd be happy to direct you to contact Xbox Customer Support that should be able to help
    you.

1. Contact us here
    2. Select Xbox One
    3. Select See other options
    4. Select Payment & billing under Account management
    5. Select show contact options and go to step 4
    6. Select "Request a call from Support" if available within hours of operation or there should be a number for you to call and hours of operation for your region

I hope this helps!
  3. Ryuk Siegel Win User

Dance Central 3 oraz problem z importem utworow z Dance Central 2

zgadza sie mam kod 25 znakowy na karcie ktory dostalem do gry Dance Central 3 tylko ze na tej karcie pisze by omylko przy importowaniu nie wpisywac tego kodu . "...Nie wprowadż omyłkowo 25-cyfrowego kodu wydrukowanego u góry tej karty."

Z tylu opakowania gry nie mam zadnego kodu.

A pod kodem ktory mam jest informacja "Zachowaj ten, kod by móc tańczyć dalej..."

Jesli chodzi o instrukcje ktora podales tam jest informacja ze mam podac kod ktory dostalem razem z gra DC2 tylko jak juz mowilem DC2 dostalem jako dodatek do kinecta i ta gre pobralem przy pomocy wlasnie tego kodu na dysk.
  4. Łktur12 Win User

Problem

Dokładnie po zalogowaniu się do mojego konta na xbox one codziennie wyskakuje zawsze ten komunikat: You'll need the internet for this.It doesn't look like you're connected to the internet.Check your connection and try again.

0x800704cf

Co dalej zrobić?Czy da się aby ten komunikat sie już nigdy nie pojawił? Jeśli tak to proszę o pomoc o odpowiedz

[Translate by Mod]

Exactly when I log in to my account on Xbox One every day it pops up always this message: You'll need the Internet for this. It doesn't look like you're connected to the Internet. Check your connection and try again.

0x800704cf

What to do next? Is it possible to have this message in August never appeared? If so, please help me to answer
  5. AgnieszkaEeeee Win User

ZUNE i komunikat błędu [ZUNE and the error message]

Mam telefon nokia lumia 800. Chciałabym przerzucać piosenki, zdjęcia, ale do tego potrzebne jest zainstalowanie programu ZUNE na komputerze. Program pobiera się około 40 min. Kiedy już jest 100 %, to wyświetla się wyżej wymieniony komunikat, że instalacja
    nie powiodła się.

Translation:

I have a nokia phone lumia 800. I wish I could flip through songs, photos, but for this you need to install the ZUNE software on your computer.
    The Program takes about 40 minutes When it is already 100%, it displays the above message that the installation failed.
  6. MetalFlyer10547 Win User

Cant sign in my account on xbox

Problem z logowaniem do profilu na konsoli kończy się informacją o błędzie 0x80a4001a trwa od północy . Restart konsoli z zachowaniem gier i aplikacji , ponowne logowanie na profil i ustanowienie kodu dostępu (aktualizacja zabezpieczeń ???) póki co usunęła
    problem.
Thema:

Loading...
  1. Otrzymuje komunikat przy przepisywaniu kodu na Xbox Game Pass Unlimited, iż został on już... - Similar Threads - Otrzymuje komunikat przy

2. Błąd przy realizacji kodu.[Translation-Error executing code.]

in XBoX Accessibility
    Błąd przy realizacji kodu.[Translation-Error executing code.]: Tak jak w tytule, gdy wpisuję kod aby zrealizować bon na 30 dni Xbox Live Gold wyskakuje błąd ukazany na zdjęciu. Na konsoli wyskakuje to samo. [Translation-As in the title, when I enter the code...
  3. Forza Horizon 4 Nieskończony loading screen przy starcie gry zaraz po naduszeniu...

in XBoX on Windows
    Forza Horizon 4 Nieskończony loading screen przy starcie gry zaraz po naduszeniu...: Zakupiłem Game Pass-a na 14 dni chciałem se pograć w Forze, i wszystko było dobrze aż nagle nie mogę wejść do gry nawet w trybie offline. Jedyne co znalazłem to to że mam w aplikacji Xbox-a w...
  4. Problem przy chęci zapłaty za produkt. (The Problem with the willingness to pay for the...

in XBoX on Consoles
    Problem przy chęci zapłaty za produkt. (The Problem with the willingness to pay for the...: Chcąc zapłacić telefonem za EA Access, pokazuje mi że ta opcja płatności została już dodana do konta i nie mogę nic dalej zrobić. Jak zapłacić tą opcją za to? [Translation] If you want to pay by...
  5. awaaria przy logowaniu

in XBoX on Consoles
    awaaria przy logowaniu: mam problem z zalogowaniem wpisuje hasło i cofa wciskam zapomniałem hasła w pisuje email i nie moge zejś na duł -----------------------------------------------------------------------------...
  6. Błąd przy próbie dodania kodu aktywacyjnego do Xbox Gold oraz 40 zł w formie kodu.{Error ...

in XBoX Sales and Promo
    Błąd przy próbie dodania kodu aktywacyjnego do Xbox Gold oraz 40 zł w formie kodu.{Error ...: Dzień dobry Zakupiłem w promocji w Euro RTV AGD kody do Gold na 3 miesiące oraz drugi o wartości 40 zł. Gdy chcę dodać każdy z nich czy to z poziomy sklepu w Windows 10, czy konsoli Xbox One, czy...
  7. Komunikat: "Błąd logowania w usłudze Xbox Live nie powiodło się"

in XBoX Games and Apps
    Komunikat: "Błąd logowania w usłudze Xbox Live nie powiodło się": Komunikat: "Błąd logowania w usłudze Xbox Live nie powiodło się" [img] Próba zalogowania do usługi Xbox na laptopie Windows 10 kończy się komunikatem: "Logowanie w usłudze Xbox Live nie...