Oyun iadesi -[Translation - Game Refund]

Discus and support Oyun iadesi -[Translation - Game Refund] in XBoX Games and Apps to solve the problem; Xbox one kullanicisiyim .yanlışlikla fifa 2019 satın aldım ama oyunu indirmedim. Para Iadesi alabilir miyim? -[Translation - I'm an Xbox one user. I... Discussion in 'XBoX Games and Apps' started by Fatih_173, Feb 6, 2019.

1. Fatih_173
    Fatih_173 Guest

Xbox one kullanicisiyim .yanlışlikla fifa 2019 satın aldım ama oyunu indirmedim. Para Iadesi alabilir miyim?

-[Translation - I'm an Xbox one user. I bought the FIFA 2019 with error, but I didn't download the game. Can I get a refund?]

:)

Fatih_173, Feb 6, 2019
  2. XBF Leonzo G Win User

Hello Fatih_173,

Thank you for posting on the Xbox forums. Are you getting an error message when trying to download the game? It is possible to request a refund. We recommend utilizing the article entitled, "Request
    an Xbox digital product or subscription refund
    ." If the refund form is not available in your region, we recommend contacting the
    Xbox support team. We hope this helps
  3. BeastBadshah Win User

Xbox Game Pass aboneliği başlattım Param çekildi fakat aboneliğim başlamadı[I started an Xbox Game Pass subscription My money has been withdrawn, but my subscription hasn"t started]

oyun geçişini kullanmaya devam et, iyi bir hizmet

[Translation - keep using the game pass, good service]
  4. XBF Diego M Win User

oyun [Translation-game]

Hi Ibrahim,

Thank you for taking the time to post on the forums. I'd be happy to help.

What platform are you playing Minecraft on? Xbox One or Windows 10?

Mojang Support can also be of assistance:
    https://help.mojang.com/
  5. XBF Leslie D Win User

Para iadesi !! [Refund !!]

Hey there,

Thanks for reaching out! We noticed this is a duplicate post and will be locking this thread. We will leave the first thread 'Para
    iadesi
    ' open for discussion regarding this concern. This post will still be here as well in case you need to reference it.

Thank you!
  6. ITSRATBOY2002 Win User

Para iadesi !! [Refund !!]

Microsoft'un tarafında her şeyin yolunda gideceği gibi bu olacak gibi destansı oyunlarla iletişime geçmeniz gerekecek

---------------------------------

You will need to contact epic games as this would be the issue as everything would have gone through OK on Microsoft's side
Thema:

Loading...
  1. Oyun iadesi -[Translation - Game Refund] - Similar Threads - Oyun iadesi Translation

2. oyun bağlama [Translation - Linking game ]

in XBoX Games and Apps
    oyun bağlama [Translation - Linking game ]: merhaba savaşplanet eski eski oyunumu telefon'umdan windows10'a dayalııyorum. Yeni oyun açma. Eski oyunumu telefona ilişkilendirme yapmanın bir yolu varmıdır? iyi ders. ---------- [Mod...
  3. Xbox App'te normal gözüken pingim Oyun içinde ve Windows 10 Ayarlarında çok yüksek...

in XBoX on Windows
    Xbox App'te normal gözüken pingim Oyun içinde ve Windows 10 Ayarlarında çok yüksek...: Merhaba Xbox App'te normal olan ping değerlerim oyuna girdiğimde ve windows 10 ayarlardan baktığımda çok yüksek gözüküyor çözümü nedir [img] [img] ? Translation: [ Hello when I enter my normal...
  4. oyun hesabı (Mod Translation: Game Account)

in XBoX Games and Apps
    oyun hesabı (Mod Translation: Game Account): oyun hesabıma kayıtlı olan Hotmail.com hesabıma giriş yapamıyorum lütfen yardım (Mod Translation) I can not login to my account Hotmail.com my game account please help...
  5. oyun [Game]

in XBoX on Windows
    oyun [Game]: ben dün bir oyun indirdim 50 gb oldugu için arkadaşıma ben bu oyunu flaşla filan aktarabilirmiyim 2 mizdede oyun var [Translation - I downloaded a game yesterday 50 GB for my friend I can...
  6. oyun [Translation-game]

in XBoX Games and Apps
    oyun [Translation-game]: minecraft isimli oyunum açılmıyor gereğinin yapılmasını rica ederim. [Translation- minecraft my game does not open my request to be made.] 54b269c4-deb5-475c-a996-7fc509a27460
  7. oyun kaydı (Translation: Game Registration )

in XBoX on Windows
    oyun kaydı (Translation: Game Registration ): asphalt 8 oyun kaydımın verilmesini talep ediyorum (Mod Translation) I request the registration of asphalt 8 games 4eb738a2-f309-487d-80ff-49db652a3879
  8. Xboxu Bilgisayara Bağlayıp Oyun Oynuyorum Kasıyor (Xboxu computer to connect and play)

in XBoX on Windows
    Xboxu Bilgisayara Bağlayıp Oyun Oynuyorum Kasıyor (Xboxu computer to connect and play): Merhabalar Ben Burhan Xbox One S Adlı Konsolumu Windows 10 Sürümlü Bilgisayarıma Bağlanıyorum Ve Bu Ağustosun Başından Beri Çevrimiçi Yürütme Başlattığımda Ekran Çok Işıklı Bir Parlaklık oluşuyor...
  9. Xbox Mağaza Oyun Fiyatlandırması. | Xbox Store Game Pricing Policy

in XBoX Sales and Promo
    Xbox Mağaza Oyun Fiyatlandırması. | Xbox Store Game Pricing Policy: Merhaba, Xbox mağazada ki, oyun fiyatları gerçek kura oranla biraz farklı. Bunun düzeltilmesi mümkün mü? [Translation-Hello there, In the Xbox store, the game prices are slightly different...
  10. Oyun İade İşlemi

in XBoX Games and Apps
    Oyun İade İşlemi: Merhaba dün Forza Horizon 3 oyunu aldım ama bilgisayarımın kaldırmadığını fark ettim. Oyunda sürekli şekilde drop oluşuyor. Bu nedenle oyunu iade etmek istiyorum ama iade seçeneklerinize anlam...