OYUN Monster Legend

Discus and support OYUN Monster Legend in XBoX Games and Apps to solve the problem; Neden Monster Legend diğer ülkelerdeki microsoft store da varken Türkiye de yok.Bu oyun şu anda kullanılamıyor diyor ama aynı yapımcının başka oyunu... Discussion in 'XBoX Games and Apps' started by User11x, Sep 16, 2020.

1. User11x
    User11x Guest

OYUN Monster Legend

Neden Monster Legend diğer ülkelerdeki microsoft store da varken Türkiye de yok.Bu oyun şu anda kullanılamıyor diyor ama aynı yapımcının başka oyunu indirilebiliyor neden?

:)

User11x, Sep 16, 2020
  2. dempup Win User

OYUN Monster Legend

Hi there.

Thank you for reaching out to the forum. Unfortunately not all games and apps are available in all regions.
  3. RaidedHearts Win User

My Xbox One X randomly turns off

It also crashes when I’m playing monster Hunter or Apex Legends
  4. Rebelled Win User

What the heck is this? and how do i fix it?

What I heard was that Legend drank a Green Monster and played video games afterwards.
  5. US Revenge Win User

Is anyone getting a Wii U?

screw legend of zelda, I want pikman 3 =p

legend of zelda needs to evolve it feels like it has been stuck as a series since orcarina of time, skyrim just ends up being better, I would like to see open world/lots of quests but with the legend of zelda combat, monsters,story ect.
  6. swweet360 Win User

Will you be buying Street Fighter III: 3rd Strike Online Edition?

Might just be my Multi-plat roots showing... but no, I will not

Capcom has been making too many mistakes recently, and Xbox is the least of their worries... I'm still waiting for Monster Hunter Portable 3rd in the US! And then there is the whole Megaman Legends 3 fiasco... just no, I'm boycotting them.
Thema:

OYUN Monster Legend

Loading...
  1. OYUN Monster Legend - Similar Threads - OYUN Monster Legend

2. oyun iadesi [Mod Translation - game refund]

in XBoX Games and Apps
    oyun iadesi [Mod Translation - game refund]: oyun iadesi yapmak istiyorum tamamen yanlışlıkla oldu yardım pls [Mod Translation - I want to make a refund the game was totally accidentally help pls] 3aca0a1f-476e-434d-a49c-bcc91b1b19b0
  3. Oyun oynarken ekran kararması.

in XBoX Games and Apps
    Oyun oynarken ekran kararması.: Merhabalar, ben televizyon ile Xbox one s oynuyorum çoğu oyunda haraketsiz ve ya koyu renkli bir ortama girdiğimde aniden ekran karariyor ve zar zor olan biteni görebiliyorum. Daha önce birisi bu...
  4. Oyun içi para satın alma sorunu[Translation-In-game currency purchase problem]

in XBoX Games and Apps
    Oyun içi para satın alma sorunu[Translation-In-game currency purchase problem]: Merhaba ben Microsoft store dan War Thunder adlı oyun için altın kartal satın aldım fakat oyuna steam üzerinden sahibim ve pc üzerinden oynuyorum xbox sahibi değilim. satın alma işleminden sonra...
  5. oyun iadesi[Translation-game refund]

in XBoX Games and Apps
    oyun iadesi[Translation-game refund]: Oyun aldım iade edemiyorum Yok mu yardım edecek bir yetkili ? [Translation-I bought a game I can't return No official to help?] 9c88c9db-9658-49fd-a33a-249307ec8ed6
  6. Xbox Herhangi Oyun Sıfırlama Nasıl Oluyor? [How Does Xbox Reset Any Games?]

in XBoX Games and Apps
    Xbox Herhangi Oyun Sıfırlama Nasıl Oluyor? [How Does Xbox Reset Any Games?]: Daha birkaç hafta önce Xbox live Gold ile indirime giren The crew 2 Gold Edition almıştık ancak bu oyunun daha önce ücretsiz denemesini indirmiştik ve paralı orijinal yüklediğimizde deneme...
  7. Microsoft Store oyun aktarımı[Microsoft Store game transfer]

in XBoX Games and Apps
    Microsoft Store oyun aktarımı[Microsoft Store game transfer]: Selamlar, Microsoft Store'dan Xbox Game Pass ile Sea of Thieves oyununu aylık olarak oynayabiliyordum. Oyunun steame geldiğini görünce oradan satın aldım. Oyun bilgisayarımda yüklü ama steam...
  8. Microsoft Store üzerinden satın aldığım oyun hesabımda gözükmüyor veya satın alma...

in XBoX Games and Apps
    Microsoft Store üzerinden satın aldığım oyun hesabımda gözükmüyor veya satın alma...: [Translation - The game I purchased through the Microsoft Store does not appear in my account or appears in the purchase history] Sea of thieves oyununu microsoft store üzerinden satın alıp...
  9. OYUN İADESİ

in XBoX Games and Apps
    OYUN İADESİ: 29 Mayıs 2020 de Minecraft dungeons adlı oyunu aldım.2haziran 2020 de iade talebinde bulundum.Sonuç olarak iade talebim red edildi. Neden reddedildi ? Daha oyunu yeni aldım ve iadesini...
  10. Xbox One S oyun kumandası[Translation-Xbox One S controller]

in XBoX on Consoles
    Xbox One S oyun kumandası[Translation-Xbox One S controller]: Merhabalar şu an Xbox One S sahibiyim normalde hiç sorun yoktu fakat dünden beri konsola bağlayamıyorum ne kablolu ne kablosuz. Bluetooth'da problem olduğunu düşünmüyorum çünkü bilgisayara...