Проблема игры just cause 4 [Mod Translated - Just cause 4 problem]

Discus and support Проблема игры just cause 4 [Mod Translated - Just cause 4 problem] in XBoX Games and Apps to solve the problem; Здравствуйте, у мене проблема неработает диск игры вроде сломался. Могу предоставить фото. Что мне делать? [Mod Translated - Hello, the game is not... Discussion in 'XBoX Games and Apps' started by МихаилКатков2, Jun 11, 2019.

1. Проблема игры just cause 4 [Mod Translated - Just cause 4 problem]

Здравствуйте, у мене проблема неработает диск игры вроде сломался. Могу предоставить фото. Что мне делать?

[Mod Translated - Hello, the game is not working for me; the game disc seems to be broken. I can provide a photo. What should I do?]

:)

МихаилКатков2, Jun 11, 2019
  2. choppyseize Win User

Hi what happens when you put the disc in? Do you get an error code?
  3. XBF Ruben D Win User

Hello there,

Thank you for posting on Xbox Forums! Just to clarify, when you insert the disc into the disc drive, are you hearing the disc spin as if it's reading the disc or do you not hear anything? Additionally, are you trying to install the game, or is the game
    already installed and it's just not launching the game?

If you could please reply back with the specifics of the situation so we can help you better, it would be much appreciated. Thank you again for posting on Xbox Forums!
  4. RandyAU93 Win User

Just Cause 4 - no refund?

And that is a good thing to do ... there is nothing wrong with being choosy about what games you want. Game Pass helps with that a lot, letting you try games that you think you might like, but ultimately don't.
  5. NicMac73 Win User

if i had known the 2 hour policy, then i would have gone for a refund. 2 hours definitely can never be an "abuse period" in my eyes. however, from now on i will be much more careful when choosing a new game.

even a so far good game can get a bad follow-up apparently.
  6. BowenB23 Win User

I haven't heard of anyone having a "didn't like it" type of return policy. Apologies that you didn't end up having fun with the game.
Thema:

Loading...
  1. Проблема игры just cause 4 [Mod Translated - Just cause 4 problem] - Similar Threads - Проблема игры cause

2. Проблема с роутером

in XBoX on Consoles
    Проблема с роутером: Добрый день. У меня роутер Keenetic Giga уже очень давно и эта проблема, о которой пишу, существует давно. Ситуация следующая. Всё работает хорошо Проблема заключается в следующем, когда...
  3. Проблема со стиком xbox one[The problem with the xbox one stick]

in XBoX Accessibility
    Проблема со стиком xbox one[The problem with the xbox one stick]: У меня 2 геймпада и на 1 у меня такая проблема. На нём все движения умножаются на 2 также это происходит со всеми клавишами движения При этом это происходит и в меню xbox live Помогите решить...
  4. Xbox One X проблема HDMI [Translation - Xbox One X HDMI problem]

in XBoX on Consoles
    Xbox One X проблема HDMI [Translation - Xbox One X HDMI problem]: При включении консоль X Box One X перестала выдавать сигнал на тв через провод HDMI. Подключал к разным ТВ и разными кабелями.Делал сброс с удержанием кнопки X и Извлечь,консоль работает но...
  5. Проблема со входом в аккаунт xbox [Translation-Xbox login issue]

in XBoX on Consoles
    Проблема со входом в аккаунт xbox [Translation-Xbox login issue]: Здравствуйте!не могу зайти на аккаунт xbox При попытке входа пишет"Произошла ошибка.Повторите попытку позже или попробуйте на сайте xbox" и так неделю [Translation- Hello! I can not log into...
  6. Проблема с геймпадом [Translation - The problem with the gamepad]

in XBoX on Windows
    Проблема с геймпадом [Translation - The problem with the gamepad]: При подключении геймпада к пк через USB,у меня начинает загораться лампочка и она просто моргает но в играх нету ни какой реакции.Все было нормально не знаю с чем связано ---------- [Mod...
  7. Проблема с активацией продука [Edit-Translate] Problem with Product activation

in XBoX Games and Apps
    Проблема с активацией продука [Edit-Translate] Problem with Product activation: Здравствуйте. Возникла такая проблема, я приобрёл расширение для игры, но не посмотрел, что оно только для консоли Xbox One, а не для ПК. Я могу как то вернуть средства? Просто выходит так, что...
  8. Возникает такая проблема и не как не могу справиться с ней . [Translation-There is a...

in XBoX on Windows
    Возникает такая проблема и не как не могу справиться с ней . [Translation-There is a...: There is such a problem and not how I can not deal with it. [img] 1836e32e-ef4a-4f0a-95d0-a4f194989f5b
  9. Проблема с погашением кода.[The problem with the redemption code.]

in XBoX Games and Apps
    Проблема с погашением кода.[The problem with the redemption code.]: Подскажите пожалуйста, почему при погашении кода игры выскакивает - Ошибка обработки платежа и такой код ошибки k4JSsgPD6EGVEuZK.6.5.8 Приставка xbox one s куплена месяц назад в комплекте коды...
  10. Проблема с изображением (Picture problem)

in XBoX on Consoles
    Проблема с изображением (Picture problem): Здравствуйте****4;огите пожалуйста… [Translate] Hello **** 4; go ahead please ... c4d5ce5b-00b9-49f4-90ce-eaf50a6f42ef