przeniesienie zapisów gry na drugie konto (Transferring game saves to a second account)

Discus and support przeniesienie zapisów gry na drugie konto (Transferring game saves to a second account) in XBoX on Consoles to solve the problem; Witam, pytanie, Musiałem otworzyć drugie konto ( pierwsze konto jest syna ) na mojej konsoli xbox one. Na starym konciejest dużo savów z Wiedźmina 3 i... Discussion in 'XBoX on Consoles' started by JacekMarkowicz1, Oct 6, 2019.

1. przeniesienie zapisów gry na drugie konto (Transferring game saves to a second account)

Witam, pytanie, Musiałem otworzyć drugie konto ( pierwsze konto jest syna ) na mojej konsoli xbox one. Na starym konciejest dużo savów z Wiedźmina 3 i Falouta 76. Logując się na nowym koncie jest możliwość grania w gry, ale.... niestety od początku, starych
    zapisów nie ma przeniesienie zapisów gry na drugie konto  (Transferring game saves to a second account) :(

Czy jest opcja przeniesienia chociaż ostatniego zapisu z gry ze starego konta na nowe konto , z góry dziękuję z odpowiedzi i pomoc.

Jacek.

[Translation]

Hello, question, I had to open a second account (first account is a son) on my Xbox One console. On the old horse is a lot of savów from The Witcher 3 and Falouta 76. Signing up for a new account is the ability to play games, but.... Unfortunately from
    the beginning, the old records are notprzeniesienie zapisów gry na drugie konto  (Transferring game saves to a second account) :(

Is there an option to move though the last save from the game from the old account to the new account, thank you in advance with the answer and help.

Jacek.

:)

JacekMarkowicz1, Oct 6, 2019
  2. JacekMarkowicz1 Win User

przeniesienie zapisów gry na drugie konto (Transferring game saves to a second account)

Dziękuję, za czas i odpowiedzi.

Pozdrawiam Jacek .
  3. XBF Erick C Win User

Hey there JacekMarkowicz1,

Thank you for reaching out to us on the forums, unfortunately it is not going to be possibleto transfer any game saves from one account to another, If you are going to be using the new account you will need to start over.

I hope this helps.
  4. Smwutches Win User

Unfortunately nothing can be transferred between accounts. He would either have to continue playing on the original account in order to use those saves or start over on the new account.
  5. XBF Brad A Win User

Hi Jacek,

As the question has been answered, I will go ahead and lock this thread as to prevent repetitive answers. Feel free to come back anytime if you have a question or issue.

Thanks,

Brad
  6. M3tal Daz3 Win User

You can't transfer saves or other items among two different accounts.
Thema:

Loading...
  1. przeniesienie zapisów gry na drugie konto (Transferring game saves to a second account) - Similar Threads - przeniesienie zapisów gry

2. Problem z pobieraniem gry na xbox 360[Problem with downloading the game on xbox 360]

in XBoX Games and Apps
    Problem z pobieraniem gry na xbox 360[Problem with downloading the game on xbox 360]: Witam Zakupiłam Assasin's Creed III lecz nie mogę pobrać jej na xbox 360 , pobieranie zatrzymuje się z komunikatem "Nie można pobrać Assasin's Creed III". Próbowałam zalecane sposoby takie jak...
  3. Brak gry Kupionej 10 kwietnia[No game purchased on April 10]

in XBoX Games and Apps
    Brak gry Kupionej 10 kwietnia[No game purchased on April 10]: Witam mam problem odnoscnie tego żę dziś chcąc zagrać w grę kupioną za granicy i aktywowanej tam poprzez znajomego dziś okazuje się że gra została 'anulowana' z mojego konta na bilansie jest...
  4. Jak zgrać ujęcie gry zapisane na xbox one s na pendrive [Translation - How to rip a game...

in XBoX Games and Apps
    Jak zgrać ujęcie gry zapisane na xbox one s na pendrive [Translation - How to rip a game...: Witam. Proszę o poradę jak mogę zgrać na pendrive z xbox one s ujęcie gry zapisane na dysku. __________________________________________________ [Translation - Hello. Please advise how I can rip...
  5. nie odtwarza mi gry na xbox one s która jes przeznaczona na xbox one i 360 [translation-I...

in XBoX Games and Apps
    nie odtwarza mi gry na xbox one s która jes przeznaczona na xbox one i 360 [translation-I...: dla czego pisze mi BackCompat. [Translation-For what he writes to me BackCompat.] 02c3a2b5-2b1e-4c19-9b9c-d1d6c1a38984
  6. Forza Horizon 4 Nieskończony loading screen przy starcie gry zaraz po naduszeniu...

in XBoX on Windows
    Forza Horizon 4 Nieskończony loading screen przy starcie gry zaraz po naduszeniu...: Zakupiłem Game Pass-a na 14 dni chciałem se pograć w Forze, i wszystko było dobrze aż nagle nie mogę wejść do gry nawet w trybie offline. Jedyne co znalazłem to to że mam w aplikacji Xbox-a w...
  7. Problem z zainstalowanie gry na PC na Microsoft store [Translation - Problem with...

in XBoX on Windows
    Problem z zainstalowanie gry na PC na Microsoft store [Translation - Problem with...: Witam posiadam Xbox game pass. Gdy próbuję pobrać np. Pay Day 2 mam napisane.,, wygląda na to, że z Twoim kontem Microsoft nie jest połączone żadne odpowiednie urządzenie. Aby wykona instalację,...
  8. DVR z gry, Intel(R) HD Graphics 4000, kiedyś działało. [Translation-Game DVR, Intel (R) HD...

in XBoX on Windows
    DVR z gry, Intel(R) HD Graphics 4000, kiedyś działało. [Translation-Game DVR, Intel (R) HD...: Mam problem pamiętam że jeszcze w około 2017 możliwoś nagrywania była na moim komputerze możliwa. (Mój komputer to HP Probook 6570b) Tak teraz po którejś aktualizacji poprostu niemogę. Niewiem co...
  9. Przeniesienie postępu z gry, rozwiązanie problemu z FH4[Transferring progress from the...

in XBoX Games and Apps
    Przeniesienie postępu z gry, rozwiązanie problemu z FH4[Transferring progress from the...: Witam. Przychodzę tutaj z prośbą o udzielenie odpowiedzi na moje pytanie. W te święta kupiłem sobie XBOX'a ONE X i zalogowałem się tam za pomocą mojego konta Microsoft. Później stworzyłem konto...
  10. forza horizon 4 wystąpił błąd pobierania zapisów [Mod Translation: Forza Horizon 4 has...

in XBoX Games and Apps
    forza horizon 4 wystąpił błąd pobierania zapisów [Mod Translation: Forza Horizon 4 has...: forza horizon 4 wystąpił błąd pobierania zapisów , wyskakuje mi taki komunikat , jak to naprawić ? Internet mam Xbox app Mam ( zalogowane ) Forza hub jest [Mod Translation: Forza Horizon 4...