Subskrypcja [Translation - Subscription]

Discus and support Subskrypcja [Translation - Subscription] in XBoX Sales and Promo to solve the problem; Miałem włączone subskrypcje XBOX game pass I XBOX live Gold I byłem przekonany że podczas skończenia się miesięcznej subskrypcji zostaną mi zdjęte... Discussion in 'XBoX Sales and Promo' started by Scream2115, Jan 21, 2019.

1. Scream2115
    Scream2115 Guest

Miałem włączone subskrypcje XBOX game pass I XBOX live Gold I byłem przekonany że podczas skończenia się miesięcznej subskrypcji zostaną mi zdjęte koszta z promocji ponieważ aktualnie ona trwała, natomiast pieniądze zeszły mi tak jakby jej nie było, czy
    da się jakimś cudem zmienić to?

----------------

[Mod Translation - I had subscriptions for XBOX game pass I XBOX live Gold and I was convinced that when the monthly subscription ended, I would be removed from the promotion because it was currently in progress, but the money went away as
    if it was not, can it be miraculously changed?]

:)

Scream2115, Jan 21, 2019
  2. XBF Amber M Win User

3. BeastBadshah Win User

Subskrypcja Xbox Game Pass[Xbox Game Pass subscription]

Zaloguj się za pomocą konta microsoft w dowolnej przeglądarce przy użyciu komputera i wybierz zaznaczoną kartę tam, gdzie pojawiła się twoja subskrypcja z przyciskiem anulowania

[Translation - Log in using your microsoft account in any browser using your computer and select the selected tab where your subscription appeared with the cancel button]

4. ArmekStyle Win User

Zaloguj się za pomocą konta microsoft w dowolnej przeglądarce przy użyciu komputera i wybierz zaznaczoną kartę tam, gdzie pojawiła się twoja subskrypcja z przyciskiem anulowania
    Chodzi o to, że nie mam opcji anulowania a kwota jak i przycisk "Zapłać teraz" są czerwone.

[Translation - The point is that I have no cancel option and the amount and the button "Pay now " are red.]
  5. ArmekStyle Win User

Ile mam czasu na uregulowanie zapłaty?

[Translation - How much time do I have to pay?]
  6. ChiefJoboo Win User

If you have an overdue payment and it has an amount in red and "pay now" next to it on this page:

https://account.microsoft.com/services/

You will have to pay that overdue payment in order to subscribe again or cancel the subscription or to redeem any codes. Note that the subscription will not continue charging you again.

While you were on the trial you needed to cancel the subscription before it ended and charged you again, this was in the purchase agreement.

For more info contact xbox support here:

1. Go to
    http://support.xbox.com/contact-us

2. Click "Billing & Accounts"

3. Click "See Other Options"

4. Click "Charges on My Account"

5. Click "Show contact options"

6. Click "Chat with Xbox Support" or "Request Callback"
Thema:

Loading...
  1. Subskrypcja [Translation - Subscription] - Similar Threads - Subskrypcja Translation Subscription

2. Xbox Game Pass Ultimate Otomatik Ödeme Sonucu Borç Yazmış[Translation-Xbox Game Pass...

in XBoX on Windows
    Xbox Game Pass Ultimate Otomatik Ödeme Sonucu Borç Yazmış[Translation-Xbox Game Pass...: Xbox Game Pass Ultimateyi 1 ay kullandım ve sonrasında kullanmadım. Otomatik ödeme açık olduğundan fatura yazmış fakat ben sistemi kullanmadığım için parasınıda yatırmadım. Kullanmadığım sisteme...
  3. Fifa 20 ultimate édition précommande [Mod Translation - Fifa 20 ultimate pre-order edition]

in XBoX Games and Apps
    Fifa 20 ultimate édition précommande [Mod Translation - Fifa 20 ultimate pre-order edition]: Bonjour j'ai précommande fifa 20 édition ultimate le 25 juin 2019 et ce jour 14 septembre 2019 je n'ai toujours pas été prélevé du montant de la commande ça me met que c'est toujours en attente...
  4. wie kann man die datenschutz einstellung ändern [ Translation - how can you change the...

in XBoX Games and Apps
    wie kann man die datenschutz einstellung ändern [ Translation - how can you change the...: ihr [Mod removed - Profanity] [Translation - Mod removed - Profanity] 2142cb3e-0281-4a9d-b465-e64af46a6edf
  5. 為甚麼無法使用帳戶餘額付款 [Translate] Why can't you pay with your account balance?

in XBoX Games and Apps
    為甚麼無法使用帳戶餘額付款 [Translate] Why can't you pay with your account balance?: 為甚麼無法使用帳戶餘額付款 [Translate] Why can't you pay with your account balance? 3b50af12-2228-40e9-8dec-a0bd181e892b
  6. Не удалось обработать ваш платеж, пишет при вводе кода [Translate] Couldn't process your...

in XBoX on Consoles
    Не удалось обработать ваш платеж, пишет при вводе кода [Translate] Couldn't process your...: При вврде кода пишет что не удалось о обработать платеж, покупаю уже 2 раз и так всегда [Translate by Mod] When the code is in the vrd writes that it was not possible to process the payment, I...
  7. 游玩Gears5时程序崩溃 [Translate] Program crashes when playing Gear5

in XBoX on Windows
    游玩Gears5时程序崩溃 [Translate] Program crashes when playing Gear5: -System -Provider [ Name] Application Error -EventID1000 [ Qualifiers] 0 Level2 Task100 Keywords0x80000000000000 -TimeCreated [ SystemTime]...
  8. BITTE LÖSCHEN. VIELEN DANK! [Translate] PLEASE DELETE. Thank you very much!

in XBoX on Consoles
    BITTE LÖSCHEN. VIELEN DANK! [Translate] PLEASE DELETE. Thank you very much!: Hallo zusammen Frage wurde beantwortet bzw. wird neu verständlicher gestellt. Bitte wenn möglich löschen. Vielen Dank für die hilfreiche Auskunft. Sehr schade das dies nicht unterstützt...
  9. Xbox subskrypcja Game Pass jak zapłacić? [Translation - Xbox Game Pass Subscription how to...

in XBoX on Consoles
    Xbox subskrypcja Game Pass jak zapłacić? [Translation - Xbox Game Pass Subscription how to...: Witam, Czy mogę w jakiś sposób przedpłatowy zapłacić za subskrypcję Game Pass. Lub gdzie można kupić kod aktywacyjny czy coś w tym stylu. Wiem że w sklepach elektronicznych są karty przedpłatowe...
  10. Subskrypcja Xbox Game Pass[Xbox Game Pass subscription]

in XBoX Sales and Promo
    Subskrypcja Xbox Game Pass[Xbox Game Pass subscription]: Witam! Chciałbym anulować subskrypcję XBox Game Pass ponieważ chciałem sam anulować dzisiaj (dzisiaj mija termin miesiąca za 1zł) ale płatność została już zrealizowana a ja nie posiadam środków do...