Subskrypcja [Translation - Subscription]

Discus and support Subskrypcja [Translation - Subscription] in XBoX Sales and Promo to solve the problem; Miałem włączone subskrypcje XBOX game pass I XBOX live Gold I byłem przekonany że podczas skończenia się miesięcznej subskrypcji zostaną mi zdjęte... Discussion in 'XBoX Sales and Promo' started by Scream2115, Jan 21, 2019.

1. Scream2115
    Scream2115 Guest

Miałem włączone subskrypcje XBOX game pass I XBOX live Gold I byłem przekonany że podczas skończenia się miesięcznej subskrypcji zostaną mi zdjęte koszta z promocji ponieważ aktualnie ona trwała, natomiast pieniądze zeszły mi tak jakby jej nie było, czy
    da się jakimś cudem zmienić to?

----------------

[Mod Translation - I had subscriptions for XBOX game pass I XBOX live Gold and I was convinced that when the monthly subscription ended, I would be removed from the promotion because it was currently in progress, but the money went away as
    if it was not, can it be miraculously changed?]

:)

Scream2115, Jan 21, 2019
  2. XBF Amber M Win User

3. HackingSpartan8 Win User

Xbox Live Gold - kupno gry [Mod Translation-Xbox Live Gold - buying games]

Tak grę będzie można uruchomić na stałe, subskrybcja gold daje przeczeny na gry na własność. Tylko darmowe gry z gold nie można uruchamiać jak subskrypcja się skończy

[Mod Translation-Yes, you can run the game permanently, subscribing to gold will give you ownership breaks.
    Only free games from gold cannot be started as the subscription ends]
  4. BeastBadshah Win User

Subskrypcja Xbox Game Pass[Xbox Game Pass subscription]

Zaloguj się za pomocą konta microsoft w dowolnej przeglądarce przy użyciu komputera i wybierz zaznaczoną kartę tam, gdzie pojawiła się twoja subskrypcja z przyciskiem anulowania

[Translation - Log in using your microsoft account in any browser using your computer and select the selected tab where your subscription appeared with the cancel button]

5. ArmekStyle Win User

Zaloguj się za pomocą konta microsoft w dowolnej przeglądarce przy użyciu komputera i wybierz zaznaczoną kartę tam, gdzie pojawiła się twoja subskrypcja z przyciskiem anulowania
    Chodzi o to, że nie mam opcji anulowania a kwota jak i przycisk "Zapłać teraz" są czerwone.

[Translation - The point is that I have no cancel option and the amount and the button "Pay now " are red.]
  6. ArmekStyle Win User

Ile mam czasu na uregulowanie zapłaty?

[Translation - How much time do I have to pay?]
Thema:

Loading...
  1. Subskrypcja [Translation - Subscription] - Similar Threads - Subskrypcja Translation Subscription

2. Cambio nome gamertage [Mod Translation - Rename gamertag]

in XBoX Games and Apps
    Cambio nome gamertage [Mod Translation - Rename gamertag]: Voglio cambiare il mio nome attuale di gamer , ma non capisco perche’ non lo prende. come devo fare per fare inserire il nome che voglio? Il mio none da inserire e’ FMLFilippo ma mi dice che...
  3. Saldo cuenta Microsoft (XBOX) zona USA para zona Europa[Translation-Balance account balance...

in XBoX on Consoles
    Saldo cuenta Microsoft (XBOX) zona USA para zona Europa[Translation-Balance account balance...: Buenos dias: Tengo una cuenta Microsoft con $40 de saldo. Actualmente estamos viviendo en EEUU y compramos una XBox One en EEUU hace 2 años, pero prevemos regresar definitivamente a España en un...
  4. Problemi con microfono con fortnite -[Translation - Problems with microphone with fortnite]

in XBoX on Consoles
    Problemi con microfono con fortnite -[Translation - Problems with microphone with fortnite]: Bonasera, sto avendo problemi con il microfono delle cuffie mentre gioco a FORTNITE in quanto il mentre gioco nessuno minsente anche se le cuffie funzionano correttamente. ho fatto tutti i...
  5. Xbox nn si accende[Translation-Xbox nn turns on]

in XBoX on Consoles
    Xbox nn si accende[Translation-Xbox nn turns on]: Aiutoooooooo....ho mandato in assistenza la mia xbox one x x un problema video....si accendeva ma nn vedevo nulla a video....mi è appena tornata ma nn si accende.....ovvero sj accende il led xbox...
  6. Não estou conseguindo joga nenhum jogo. -[Translation - I'm not able to play any games.]

in XBoX on Consoles
    Não estou conseguindo joga nenhum jogo. -[Translation - I'm not able to play any games.]: Pois eu entro no jogo ele começa a roda e depois ele sai, volta para o menu início. A estou com xbox one s -[Translation - Because I enter the game he starts the wheel and then he leaves, goes...
  7. problema com a atualização do sistema no xbox live [Mod Translation - problem with system...

in XBoX on Consoles
    problema com a atualização do sistema no xbox live [Mod Translation - problem with system...: não sei o que fazer para atualizar, se alguém souber me ajuda rs, obrigado: "Não foi possivel processar a atualização. Código de status: 416B - 4497 - 1381 - 0300 - C800 - 0036" Já assistir...
  8. Parpadeo al expulsar un disco en Xbox One s [Mod Translation - Flashing when ejecting a...

in XBoX on Consoles
    Parpadeo al expulsar un disco en Xbox One s [Mod Translation - Flashing when ejecting a...: Hola buenas quisiera saber que si a alguien le pasa que al expulsar un disco en la xbox le sale un pantallazo durante un segundo pero luego se quita ,gracias [Mod Translation - Hello good I would...
  9. Xbox subskrypcja Game Pass jak zapłacić? [Translation - Xbox Game Pass Subscription how to...

in XBoX on Consoles
    Xbox subskrypcja Game Pass jak zapłacić? [Translation - Xbox Game Pass Subscription how to...: Witam, Czy mogę w jakiś sposób przedpłatowy zapłacić za subskrypcję Game Pass. Lub gdzie można kupić kod aktywacyjny czy coś w tym stylu. Wiem że w sklepach elektronicznych są karty przedpłatowe...
  10. Subskrypcja Xbox Game Pass[Xbox Game Pass subscription]

in XBoX Sales and Promo
    Subskrypcja Xbox Game Pass[Xbox Game Pass subscription]: Witam! Chciałbym anulować subskrypcję XBox Game Pass ponieważ chciałem sam anulować dzisiaj (dzisiaj mija termin miesiąca za 1zł) ale płatność została już zrealizowana a ja nie posiadam środków do...