Takie konto nie istnieje [Translation-Such an account does not exist]

Discus and support Takie konto nie istnieje [Translation-Such an account does not exist] in XBoX Accessibility to solve the problem; Witam Parę miesięcy temu sprzedałem konsole i zapomniałem usunąć konta z przypisaną kartą płatniczą, dzisiaj (1 czerwca 2019r.) z konta zostało... Discussion in 'XBoX Accessibility' started by Jan12345667, Jun 3, 2019.

1. Jan12345667
    Jan12345667 Guest

Witam

Parę miesięcy temu sprzedałem konsole i zapomniałem usunąć konta z przypisaną kartą płatniczą, dzisiaj (1 czerwca 2019r.) z konta zostało pobrane 40 zł za autoodnowienie subskrypcji.

Problem polega na tym ze na email przychodziły mi wiadomości, że próbowano

pobrać opłate z karty za subskrypcje.

Chciałem ją anulować ale konto microsoft pod takim adresem email nie istnieje, rownież nie ma żadnych skojarzonych kont z tym adresem email.

Czy jest możliwość zwrotu środków za subskrypcje ?

Czy jest możliwe odzyskanie dostępu do owego konta zeby wyłączyć autorozliczenie i usunąć przypisaną karte płatniczą ?

Z góry dziękuje za pomoc

[Translation-

Hello

A few months ago I sold consoles and forgot to delete accounts with an assigned payment card, today (1 June 2019) from the account 40 PLN was collected for the subscription renewal.

The problem is that e-mail messages came to me that you tried

get a card fee for subscriptions.

I wanted to cancel it but the microsoft account at this email address does not exist, nor are there any associated accounts with this email address.

Is it possible to refund for subscriptions?

Is it possible to regain access to this account in order to disable the autoconviation and delete the assigned payment card?

Thank you in advance for your help]

:)

Jan12345667, Jun 3, 2019
  2. XBF Diego M Win User

Hi
    Jan12345667
    ,

Thank you for posting on the Xbox forums. Unfortunately we cannot assist with those types of requests over the forums and I would suggest you contact customer support.

1. Contact us here
    2. Select Xbox One
    3. Select See other options
    4. Select Payment & billing under Account management
    5. Select show contact options and go to step 4
    6. Select request a call from support if available or there should be a number for you to call

I hope this helps!
  3. Matino11_ Win User

Alert Usługi Live (Alert Live Services)

Witaj,

Sugestia nie pomogła. Problem nadal istnieje. Proszę o pomoc.

Dziękuję.

Translation:

Hello,

Suggestion did not help.
    The problem still exists.
    Please help.

Thank you.
  4. onyxishere Win User

Code

Przykro mi to słyszeć. Zaloguj się na commerce.microsoft.com aby zapewnić, że waluta jest w rzeczywistości istnieje na Twoim koncie. Może okazać się, że waluta została zakupiona nie może być w danym regionie. Jeśli jest to przypadek można spróbować kontaktu
    z obsługą telefonu, aby sprawdzić, czy mogą pomóc dalej.

Innym rozwiązaniem może być to, że przypadkowo dodany waluty na inne konto.

Translation:

Sorry to hear it. Please log in at commerce.microsoft.com to ensure that the currency does actually exist on your account. It may be that the currency you purchased may not have been for your region. If this is the case you could try contacting phone
    support to see if they can help further.

Another option may be that you accidentally added the currency to another account.

Phone: 00800 441 17 96
  5. KROSSX6 Win User

Zwrot [Translation - Return]

Nie nie pomogło. Strona nie działa w Polsce.

Translate-did not help. The site does not work in Poland.
  6. arek.m5 Win User

Nie można pobrać Rainbow Six Vegas - Games with Gold

Nie winić Microsoftu skoro masz niezgodny region. Jeżeli na Polskę konto przeniesiesz to niektórych gier nie ma na naszym rynku i ich ponownie nie pobierzesz jak usuniesz z dysku.
Thema:

Loading...
  1. Takie konto nie istnieje [Translation-Such an account does not exist] - Similar Threads - Takie konto nie

2. Erstellung eines Kind Kontos - Elektronische Signatur [Translate] Creating a Child...

in XBoX Games and Apps
    Erstellung eines Kind Kontos - Elektronische Signatur [Translate] Creating a Child...: Hallo Liebe Community, leider komme ich bei der Erstellung des Kontos meines Kindes nicht vor ran. Ich komme zu dem Punkt: Lesen Sie die rechtlichen Hinweise. Diese habe ich mir nun...
  3. przeniesienie zapisów gry na drugie konto (Transferring game saves to a second account)

in XBoX on Consoles
    przeniesienie zapisów gry na drugie konto (Transferring game saves to a second account): Witam, pytanie, Musiałem otworzyć drugie konto ( pierwsze konto jest syna ) na mojej konsoli xbox one. Na starym konciejest dużo savów z Wiedźmina 3 i Falouta 76. Logując się na nowym koncie jest...
  4. nieaktualny adres mail a konto na xbox[Translation-Outdated mail address and account on Xbox]

in XBoX on Consoles
    nieaktualny adres mail a konto na xbox[Translation-Outdated mail address and account on Xbox]: Dzień dobry, parę dni temu syn usunął konto-adres na gmailu , adres był też kontem weryfikacyjnym dla xboxa. Moje dwa pytania : 1) czy gry na xbox one wygasną, znikną ? 2) Znalazłem jakąś stronę...
  5. Spielecode auf falschen Konto eingegeben. [Translate] Game code entered on wrong account.

in XBoX Games and Apps
    Spielecode auf falschen Konto eingegeben. [Translate] Game code entered on wrong account.: Hab einen Spielecode auf einem falschen Konto eingegeben.Wie bekomme ich den jetzt auf mein Xbox Spiel?wenn ich da jetzt den Code nochmal eingebe sagt er.....Code wurde schon eingelöst...das kann...
  6. Mein Live-Konto wurde gesperrt ! Hilfe [Translation - My live account has been suspended !...

in XBoX on Consoles
    Mein Live-Konto wurde gesperrt ! Hilfe [Translation - My live account has been suspended !...: Mein Account wurde gesperrt. gibt es eine möglichkeit es wieder zu beheben? ___ [Translation - My account has been suspended. is there a way to fix it again?]...
  7. Konto Microsoft tymczasowo zablokowane (Microsoft account temporarily blocked)

in XBoX Accessibility
    Konto Microsoft tymczasowo zablokowane (Microsoft account temporarily blocked): Od kilku miesięcy mam problem z moim kontem microsoft, jest tymczasowo blokowane co jakieś parę dni bez żadnego powodu, nie wysyłam żadnego spamu czy nie używam żadnego spiraconego oprogramowania...
  8. zmiana konta dorosłego na konto dziecka [Translate] Changing an adult account to a child's...

in XBoX Accessibility
    zmiana konta dorosłego na konto dziecka [Translate] Changing an adult account to a child's...: Hej mam problem ze zmianą konta dorosłego na konto dziecka - muszę to zrobić gdyż dzieciak ma 4 letnią historię gry Fortnite , na którą wydał ze 2 tysie na koncie XBOX mojej żony - status dorosły...
  9. Kein zugriff mehr auf email Konto jedoch auf microsoft konto [Translation - No more access...

in XBoX Accessibility
    Kein zugriff mehr auf email Konto jedoch auf microsoft konto [Translation - No more access...: Ich habe ein Microsoft Konto von dem ich auch das Passwort und die Email Adresse habe mich somit auch anmelden kann. Ich habe nur leider keinen Zugriff auf die Email Adresse mehr und möchte meine...
  10. Konto Microsoft [Translate] Microsoft account

in XBoX Accessibility
    Konto Microsoft [Translate] Microsoft account: Witam Założyłem dziecku konto, by mogło używać xboxa, a ja żebym miał kontrolę nad nim. Okazało się, że nie pamiętam hasła do niego. Nie chcę usuwać go z rodziny a formularz odzyskiwania hasła...