TÜRKÇE DESTEK LÜTFEN XBOX GAME PASS SATIN ALIM HATASI [Translation - TURKISH SUPPORT PLEASE...

Discus and support TÜRKÇE DESTEK LÜTFEN XBOX GAME PASS SATIN ALIM HATASI [Translation - TURKISH SUPPORT PLEASE... in XBoX Sales and Promo to solve the problem; KARTTAN PARA ÇEKİLDİ FAKAT GAMEPASS GELMEDİ LÜTFEN YARDIM EDİN -----[Mod Translation - PLEASE DON'T TAKE A MONEY BUT PLEASE GAMEPASS NOT PLEASE HELP]... Discussion in 'XBoX Sales and Promo' started by berkaymahcup, Apr 21, 2019.

1. berkaymahcup
    berkaymahcup Guest

TÜRKÇE DESTEK LÜTFEN XBOX GAME PASS SATIN ALIM HATASI [Translation - TURKISH SUPPORT PLEASE...

KARTTAN PARA ÇEKİLDİ FAKAT GAMEPASS GELMEDİ LÜTFEN YARDIM EDİN -----[Mod Translation -
    PLEASE DON'T TAKE A MONEY BUT PLEASE GAMEPASS NOT PLEASE HELP]
    TÜRKÇE DESTEK LÜTFEN XBOX GAME PASS SATIN ALIM HATASI [Translation - TURKISH SUPPORT PLEASE... [​IMG]

:)

berkaymahcup, Apr 21, 2019
  2. XBF Amber M Win User

TÜRKÇE DESTEK LÜTFEN XBOX GAME PASS SATIN ALIM HATASI [Translation - TURKISH SUPPORT PLEASE BUY XBOX GAME PASS]

Hi berkaymahcup,

Thanks for reaching out; however, your question has already been answered on your

original post
    and as such, we'll be locking this post at this time. You will need to contact support directly for assistance with Xbox Game Pass as we here on the forums do not have the tools necessary to assist you in this manner.

I would also like to remind you of our
    Xbox Forums Guidelines
    in relation to creating threads for the same topic and ask that you refrain from doing so in future.

Thanks once again and have a lovely day.
  3. murat koraygüneşli Win User

Rainbow Six Siege 600 Kredi [Translation - Rainbow Six Siege 600 Credit]

Lütfen biri türkçeye çevirebilir mi türk destek ekibi yok mu

[Translation-

Please don't have a turkish support team]
  4. ClassicRhino438 Win User

Xbox game pass

Türkçe link atarmısınız?

-[Translation - English link?]
  5. Panno92 Win User

merhaba dün ilk kez xbox one s sahibi oldum. fakat menüde türkçe arayüz seçeneği yok. Türkçeye nasıl çevirebilirim.?

Translation:

hello yesterday i've had xbox one s for the first time. but there is no Turkish interface option in the menu. How can I translate into Turkish?

------------

Answer:

Hi, in order to set your xbox with turkish language you need to follow the below steps:

- press the xbox logo on the joypad and open the guide

- go to the system tab on the right (you can use rb and lb to navigate)

- open settings in this tab

- go to settings

- open language and location

- here you can set your main language (menu and voice/subtitles in games) and region (for purchases in the store) as turkish / turkey
  6. ArminatorX Win User

XBOX Ark Survival Evolved language

Please
    contact the Studio Wildcard support
    and ask them if the Xbox Version of Ark supports Turkish as a language. It might be that the console versions simply don't support Turkish as a language, or that it's an error in the game, and support doesn't know of
    that issue yet.

In either case, the support linked above should be able to help you.
Thema:

Loading...
  1. TÜRKÇE DESTEK LÜTFEN XBOX GAME PASS SATIN ALIM HATASI [Translation - TURKISH SUPPORT PLEASE... - Similar Threads - TÜRKÇE DESTEK LÜTFEN

2. merhaba dün ilk kez xbox one s sahibi oldum. fakat menüde türkçe arayüz seçeneği yok....

in XBoX on Consoles
    merhaba dün ilk kez xbox one s sahibi oldum. fakat menüde türkçe arayüz seçeneği yok....: merhaba dün ilk kez xbox one s sahibi oldum. fakat menüde türkçe arayüz seçeneği yok. Türkçeye nasıl çevirebilirim.? c8e1e1e3-2c23-4c0d-bc79-25bcf1b42ed7
  3. Kullanıcıların Türkçe dil desteği olan oyunları fark edememesi sorunu

in XBoX Games and Apps
    Kullanıcıların Türkçe dil desteği olan oyunları fark edememesi sorunu: Merhabalar, Xbox Game Pass içerisinde ve store'de yer alan Xbox oyunlarının hangilerinde Türkçe dil desteği var? Çok sayıda kullanıcının merak ettiği bu soruyla ilgili internette ne yazık ki...
  4. İninal ile Xbox Game Pass PC Lütfen ödeme hizmet sağlayıcınızla görüşün hatası. [Translate]...

in XBoX Sales and Promo
    İninal ile Xbox Game Pass PC Lütfen ödeme hizmet sağlayıcınızla görüşün hatası. [Translate]...: İninal ile satın alım yapmayı denediğimde Lütfen ödeme hizmet sağlayıcınızla görüşün Bu işlem onaylanmıyor. Lütfen ödeme hizmet sağlayıcınızla görüşünBu işlem onaylanmıyor....
  5. LEGO Dragon Slayer kostümünü aldım fakat Minecraft PE’de kullanamıyorum lütfen yardım edin...

in XBoX Games and Apps
    LEGO Dragon Slayer kostümünü aldım fakat Minecraft PE’de kullanamıyorum lütfen yardım edin...: Lego Dragon Slayer kostümünü aldım fakat Minecraft PE de kullanamıyorum lütfen yardım edin I bought Lego Dragon Slayer skin but I can’t use that in Minecraft PE please help me...
  6. modern combat 5 'içerik indirilirken lütfen bekleyin' uyarısı sorunu [Translation-modern...

in XBoX Games and Apps
    modern combat 5 'içerik indirilirken lütfen bekleyin' uyarısı sorunu [Translation-modern...: Merhaba modern combat 5 oyununu indirip açtım ve karşıma içerik indirilirken lütfen bekleyin çıkıyor yazısı çıkıyor. 20 dk falan bekliyorum hala oyun açılmıyor. Yardım ederseniz sevinirim....
  7. Lütfen yardım edin forza horizon 4 oyunum açılmıyor.[Please don't open my forza horizon 4...

in XBoX Games and Apps
    Lütfen yardım edin forza horizon 4 oyunum açılmıyor.[Please don't open my forza horizon 4...: MSI Afterburner uygulamasıyla gireyim dedim pişman oldum oyunum ne yaptıysam açılmıyor driver bios güncel o uygulamaları sildim gene açılmıyor sıfırladım sonra sildim forza horizonu geri yükledim...
  8. Lütfen Yardım Edin Microsoft [Please Help Microsoft]

in XBoX on Windows
    Lütfen Yardım Edin Microsoft [Please Help Microsoft]: İninal kart sahibiyim.Game pass 3 ay almak istemiştim.Sitenize girdim oturuma giriş yaptım.Sonrasın da kart eklemem istendi.Tüm bilgileri girdikten sonra kard eklendi fakat 7 tl kesilmişti.Ben ilk...
  9. Microsoft Kinect Adaptör'e Destek Vermiyor * Does not support Microsoft Kinect Adapter

in XBoX on Consoles
    Microsoft Kinect Adaptör'e Destek Vermiyor * Does not support Microsoft Kinect Adapter: Microsoftu defalarca aradım kinect adaptör'üm arızalıdır diye ama maalesef destek vermiyorlar her aradığımda geçiştiriyorlar. Üst Takımlara ilettik diyorlar sistemlerimizde sorun var destek talebi...