TÜRKÇE DESTEK LÜTFEN XBOX GAME PASS SATIN ALIM HATASI [Translation - TURKISH SUPPORT PLEASE...

Discus and support TÜRKÇE DESTEK LÜTFEN XBOX GAME PASS SATIN ALIM HATASI [Translation - TURKISH SUPPORT PLEASE... in XBoX Sales and Promo to solve the problem; KARTTAN PARA ÇEKİLDİ FAKAT GAMEPASS GELMEDİ LÜTFEN YARDIM EDİN -----[Mod Translation - PLEASE DON'T TAKE A MONEY BUT PLEASE GAMEPASS NOT PLEASE HELP]... Discussion in 'XBoX Sales and Promo' started by berkaymahcup, Apr 21, 2019.

1. berkaymahcup
    berkaymahcup Guest

TÜRKÇE DESTEK LÜTFEN XBOX GAME PASS SATIN ALIM HATASI [Translation - TURKISH SUPPORT PLEASE...

KARTTAN PARA ÇEKİLDİ FAKAT GAMEPASS GELMEDİ LÜTFEN YARDIM EDİN -----[Mod Translation -
    PLEASE DON'T TAKE A MONEY BUT PLEASE GAMEPASS NOT PLEASE HELP]
    TÜRKÇE DESTEK LÜTFEN XBOX GAME PASS SATIN ALIM HATASI [Translation - TURKISH SUPPORT PLEASE... [​IMG]

:)

berkaymahcup, Apr 21, 2019
  2. XBF Amber M Win User

TÜRKÇE DESTEK LÜTFEN XBOX GAME PASS SATIN ALIM HATASI [Translation - TURKISH SUPPORT PLEASE BUY XBOX GAME PASS]

Hi berkaymahcup,

Thanks for reaching out; however, your question has already been answered on your

original post
    and as such, we'll be locking this post at this time. You will need to contact support directly for assistance with Xbox Game Pass as we here on the forums do not have the tools necessary to assist you in this manner.

I would also like to remind you of our
    Xbox Forums Guidelines
    in relation to creating threads for the same topic and ask that you refrain from doing so in future.

Thanks once again and have a lovely day.
  3. murat koraygüneşli Win User

Rainbow Six Siege 600 Kredi [Translation - Rainbow Six Siege 600 Credit]

Lütfen biri türkçeye çevirebilir mi türk destek ekibi yok mu

[Translation-

Please don't have a turkish support team]
  4. Pegi18_A Win User

Sea of ​​Thieves crash because of the Xbox service?

We using desktops (PC 1 : Alim 850 W, GTX 1080, Core I7 Gen8, 16GO RAM. PC 2 : Alim 600W, GTX 980, Rayzen 7 1700X, 16GO RAM)
  5. EmreDoğanoğlu Win User

Minecraft Bedrock Edition Lisans Hatası [Minecraft Bedrock Edition License Error]

Lütfen buradan yardımcı olabilir misiniz? Gerekli bilgileri size verebilirim.

--------------------------------------------------

[Translation-Can you please help here? I can give you the necessary information.]
  6. borayucesan Win User

Ödemenizi işleme alamıyoruz.[We are unable to process your payment.]

Merhaba

Ben de aynı sorundan muzdarip im.

Eğer sorun çözümünü bulursan buraya da yazar mısın lütfen

Translation - I'm trying to get Xbox Game Pass Ultimate, but when I click on subscribe with my payment option, I'm getting an error called "We can't process your payment." Some users say that this situation using 3D Secure Store originates in Turkey
    and Microsoft does not support this. I have tried many different methods for about a day to reach the solution, but I failed, and also the Get Help application on my computer does not work 8 days to the end of the discount please help urgently.]
Thema:

Loading...
  1. TÜRKÇE DESTEK LÜTFEN XBOX GAME PASS SATIN ALIM HATASI [Translation - TURKISH SUPPORT PLEASE... - Similar Threads - TÜRKÇE DESTEK LÜTFEN

2. İninal ile Xbox Game Pass PC Lütfen ödeme hizmet sağlayıcınızla görüşün hatası. [Translate]...

in XBoX Sales and Promo
    İninal ile Xbox Game Pass PC Lütfen ödeme hizmet sağlayıcınızla görüşün hatası. [Translate]...: İninal ile satın alım yapmayı denediğimde Lütfen ödeme hizmet sağlayıcınızla görüşün Bu işlem onaylanmıyor. Lütfen ödeme hizmet sağlayıcınızla görüşünBu işlem onaylanmıyor....
  3. LEGO Dragon Slayer kostümünü aldım fakat Minecraft PE’de kullanamıyorum lütfen yardım edin...

in XBoX Games and Apps
    LEGO Dragon Slayer kostümünü aldım fakat Minecraft PE’de kullanamıyorum lütfen yardım edin...: Lego Dragon Slayer kostümünü aldım fakat Minecraft PE de kullanamıyorum lütfen yardım edin I bought Lego Dragon Slayer skin but I can’t use that in Minecraft PE please help me...
  4. modern combat 5 'içerik indirilirken lütfen bekleyin' uyarısı sorunu [Translation-modern...

in XBoX Games and Apps
    modern combat 5 'içerik indirilirken lütfen bekleyin' uyarısı sorunu [Translation-modern...: Merhaba modern combat 5 oyununu indirip açtım ve karşıma içerik indirilirken lütfen bekleyin çıkıyor yazısı çıkıyor. 20 dk falan bekliyorum hala oyun açılmıyor. Yardım ederseniz sevinirim....
  5. Lütfen yardım edin forza horizon 4 oyunum açılmıyor.[Please don't open my forza horizon 4...

in XBoX Games and Apps
    Lütfen yardım edin forza horizon 4 oyunum açılmıyor.[Please don't open my forza horizon 4...: MSI Afterburner uygulamasıyla gireyim dedim pişman oldum oyunum ne yaptıysam açılmıyor driver bios güncel o uygulamaları sildim gene açılmıyor sıfırladım sonra sildim forza horizonu geri yükledim...
  6. Lütfen Yardım Edin Microsoft [Please Help Microsoft]

in XBoX on Windows
    Lütfen Yardım Edin Microsoft [Please Help Microsoft]: İninal kart sahibiyim.Game pass 3 ay almak istemiştim.Sitenize girdim oturuma giriş yaptım.Sonrasın da kart eklemem istendi.Tüm bilgileri girdikten sonra kard eklendi fakat 7 tl kesilmişti.Ben ilk...
  7. Microsoft Kinect Adaptör'e Destek Vermiyor * Does not support Microsoft Kinect Adapter

in XBoX on Consoles
    Microsoft Kinect Adaptör'e Destek Vermiyor * Does not support Microsoft Kinect Adapter: Microsoftu defalarca aradım kinect adaptör'üm arızalıdır diye ama maalesef destek vermiyorlar her aradığımda geçiştiriyorlar. Üst Takımlara ilettik diyorlar sistemlerimizde sorun var destek talebi...