Возраст средств за подписку [Translation-Age of funds per subscription]

Discus and support Возраст средств за подписку [Translation-Age of funds per subscription] in XBoX on Mobile to solve the problem; День добрый,списались средства за подписку которую я уже не использую около двух месяцев,хотелось бы отменить её и вернуть средства [Translation-Good... Discussion in 'XBoX on Mobile' started by Антон Павских, Apr 5, 2019.

1. Возраст средств за подписку [Translation-Age of funds per subscription]

День добрый,списались средства за подписку которую я уже не использую около двух месяцев,хотелось бы отменить её и вернуть средства

[Translation-Good Day, debited funds for a subscription that I do not use for about two months, I would like to cancel it and return the funds]

:)

Антон Павских, Apr 5, 2019
  2. XBF Brad A Win User

Hello Ahtoh,

Thanks for coming to the forums. With this we recommend to request a call from support. They will be able to assist you in this matter.

When you go to Contact Us to get it to request a chat follow these steps:

• Step 1 ----select Xbox One
    • Step 2 ----select see other options then subscription changes
    • Step 3-----select show contact options

Step 4 ----select request call from support

Once they call explain the issue and they will be able to help you. Note that these options regularly change so just keep selecting something that gives request a call from support as a contact option.

Hope this helps.

Thanks,

Brad
  3. ЮрийСуббот Win User

Возврат средств за подписку [Refund for subscription]

После заполнения анкеты на возврат средств происходит переход на страницу контактной информации службы поддержки вместо ожидаемого подтверждения на возврат.

[Translation - After completing the refund form, you will be returned to the support contact information page instead of the expected return confirmation. ]
  4. Mistress Sara Win User

Возврат средств за подписку [Refund for Subscription]

Привет,

Вот ссылка на конкретную область для поддержки, чтобы вы могли связаться с ними о возврате.

https://support.xbox.com/contact-us

Hello,

Here is the non-region specific link for support so you may contact them about the refund.

https://support.xbox.com/contact-us
  5. XBF Leslie D Win User

Возврат средств за подписку [Refund for subscription]

Hi there,

Thanks for reaching out to us in regards to this. Now, In regards to reversing the payment, you would need to submit a refund request.

Click here to learn How
    to complete the refund request form
    .

After you submit the request, you’ll receive confirmation and follow-up emails that will include instructions on how to keep track of the status of your request.

If you have questions about the process or have not heard anything within 48 hours please reply to the confirmation email sent to you.
    Our dedicated team is ready to assist you.
  6. XBF Lance J Win User

Возврат средств за подписку [Refund for Subscription]

Hey Truistic,

To cancel a subscription, please visit our Membership Management page. You should be getting an immediate refund, but if that
    isn't the case, we do have a
    Refund Request
    form you can fill out. Hope this helps! :)
Thema:

Loading...
  1. Возраст средств за подписку [Translation-Age of funds per subscription] - Similar Threads - Возраст средств за

2. Списание средств с карты (Write off funds from the card)

in XBoX Sales and Promo
    Списание средств с карты (Write off funds from the card): Добрый день! Сегодня покупал ребенку Minecraft . Списали деньги два раза! Один раз купил просто Minecraft . Он не запускался сразу.. Подумал что не произошла покупка. Захожу еще раз в...
  3. Возврат денежных средств [Translate] Refund

in XBoX on Consoles
    Возврат денежных средств [Translate] Refund: Я оплатил и скачал игру Titanfall на внешний жесткий диск! Стационарный жёсткий диск отсутствует! Система пишет, что необходим жёсткий диск и игра не запускается! Могу ли я вернуть свои денежные...
  4. Возврат Денежных Средств[A refund]

in XBoX Games and Apps
    Возврат Денежных Средств[A refund]: Здравствуйте, я сделал запрос на возврат денежных средств подписки, мне в письме ответили положительно и ответили что возместили деньги, но на счёт не поступили [Translation - Hello, I made a...
  5. Списание средств [Mod Translation: Charged]

in XBoX on Consoles
    Списание средств [Mod Translation: Charged]: Добрый день, ночью 23.02.19 23.17 произошло списание средств на Xbox Live из-за автопокупки. Я об этом ничего не знал и не подключал, а деньги списали. Сейчас же у меня остановлена подписка и...
  6. Списание средств без моего согласия [Write-Off without my consent]

in XBoX Games and Apps
    Списание средств без моего согласия [Write-Off without my consent]: Добрый день. Сегодня в 14.20 по МСК прошло списание 599 р с моей карты Visa[mod removed ]. У меня эта карта отвязана от всех аккаунтов xbox и так же отключено автопродление на всех аккаунтах....
  7. Возврат средств [Refund]

in XBoX Sales and Promo
    Возврат средств [Refund]: Здравствуйте. Я хочу запросить возврат средств за подписку xbox live gold. Есть ли такая возможность ? Translation: [Hello. I want to request a refund for my Xbox Live Gold subscription. Is...
  8. ВОЗВРАТ ДЕНЕЖНЫХ СРЕДСТВ {Translated by Mod] Refund

in XBoX Accessibility
    ВОЗВРАТ ДЕНЕЖНЫХ СРЕДСТВ {Translated by Mod] Refund: Добрый день, я к сожалению столкнулся с проблемой. Мой ребенок без моего ведома приобрел две игры: Minecraft Master Collection и Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy , в июне и июле 2018г, но я это...
  9. Возврат средств[Refund]

in XBoX Games and Apps
    Возврат средств[Refund]: Совершил покупку случайно Как отменить покупку? [Translation - Made a purchase by accident How to cancel a purchase?] b443dfa7-f8cc-4b6e-a572-09106ccd40d5
  10. Возврат средств за подписку на Xbox Live Gold (Refunds for Xbox Live Gold subscriptions)

in XBoX Games and Apps
    Возврат средств за подписку на Xbox Live Gold (Refunds for Xbox Live Gold subscriptions): Отменил подписку, но деньги списали, в итоге транзакция зависла в ожидании, деньги обратно не приходят Что мне с этим делать? [Translation] Canceled the subscription, but the money was written...