Xbox geri ödeme

Discus and support Xbox geri ödeme in XBoX Sales and Promo to solve the problem; Önceden xbox game pass pc 3 aylık kazanmıştım. Ve kart eklememi istemişti. 2 gün önce kartıma para yatırdım ve dün microsoft kartımdan "Microsoft PC 1... Discussion in 'XBoX Sales and Promo' started by Emirhan Kılıç19, Jun 7, 2021.

1. Xbox geri ödeme

Önceden xbox game pass pc 3 aylık kazanmıştım. Ve kart eklememi istemişti. 2 gün önce kartıma para yatırdım ve dün microsoft kartımdan "Microsoft PC 1 Month" adında 30tl çekmiş kısacası aboneliğim yenilenmiş. Geri ödeme talep etmek için ne yapmalıyım?

:)

Emirhan Kılıç19, Jun 7, 2021
  2. Angelo L. Win User

Xbox geri ödeme

Hi!

To quickly cancel your subscription:

1. Go to the Services & subscriptions page for your account.
    2. Select Manage next to the subscription you want to cancel.
    3. Under Payment settings, select Cancel.
    4. If you qualify for a refund, you’ll be prompted to choose between don’t charge my subscription again or end now and get a refund. If you don’t qualify for a refund, then you’ll only see the don’t charge my subscription again option.
    If you didn’t qualify for a refund through the cancellation process but still want to submit a refund request, select your subscription below and select Request an Xbox refund.
  3. Selçuk Çokkuvvetli Win User

xbox aboneliği [Translation - Xbox Subscription]

peki geri ödeme olcak mı

------

[Mod Translation - What about reimbursement?]
  4. Mistress Sara Win User

iade seçeneği çıkmıyor [Mod translation-return option is not available]

Hello,

No one in the forums can assist with issuing refunds. You will need to go through

this page
    to request a refund, but there is no guarantee a refund will be granted. The page also has the Digital Games Purchase Return terms. If the option is not available, there is nothing that can be done, unfortunately.

Merhaba,

Forumlardaki hiç kimse geri ödeme yapılmasına yardımcı olamaz. Geri ödeme isteğinde bulunmak için

bu sayfayı
    gözden geçirmeniz gerekecek, ancak geri ödeme yapılmasının garantisi yoktur. Sayfanın ayrıca Dijital Oyunlar Satın Alma İade şartları da vardır. Seçenek mevcut değilse maalesef yapılabilecek hiçbir şey yoktur.
  5. BeastBadshah Win User

xbox game pass

Microsoft hesabınızla Xbox İade İsteği Çözümünde oturum açın.

Satın alma işleminde kullanılan hesaptan giriş yaptığınızdan emin olun.

Birden fazla hesabınız varsa, ödeme ve sipariş numarasını bulmak için satın alma geçmişini kontrol edebilirsiniz.

Not Microsoft hesabınızın e-posta adresini veya şifresini bilmiyorsanız, Kayıp Hesap Çözümü veya Kayıp Parola Çözümü'nü kullanın.
    Doğru hesapta oturum açtığınızı ve bu satın alma için sipariş numaralarınızı girdiğinizi doğrulamanız istenecektir.
    Daha sonra, geri ödeme isteğinde bulunmanız için farklı nedenlerin açıklamalarını ve geri ödeme talebini işleme koymak için hangi ek bilgilere ihtiyaç duyulduğunu size açıklar. Geri ödeme isteğinde bulunma nedeninizi seçin ve bu bilgileri dikkatlice inceleyin.

Uygun self servis kaynağa yönlendirileceksiniz ya da doldurmak için geri ödeme talep formuna bir link vereceksiniz

[Translation-

Sign in to the Xbox return request solution with your Microsoft account.
    Make sure you're logged in to the account used in the purchase process.
    If you have more than one account, you can check the purchase history to find the payment and order number.Note If you don't know the email address or password for your Microsoft account, use the Lost account solution or the Lost password solution.
    You'll be asked to confirm that you're signed in to the right account and entered your order numbers for that purchase.
    It then explains the explanations of different reasons for requesting a refund and what additional information is needed to process the refund request. Select your reason for requesting a refund and review this information carefully.

You will be directed to the appropriate self-service resource or you'll submit a link to the refund request form to fill in]
  6. AngelObullets Win User

microsoft store oyun iadesi [Translation - microsoft store game refund]

Thema:

Xbox geri ödeme

Loading...
  1. Xbox geri ödeme - Similar Threads - geri ödeme

2. Microsoft Store Ödeme Başarısız Oldu 4 Kez Para Çekti ve Hiç Bir Şey Gözükmüyor!

in XBoX Sales and Promo
    Microsoft Store Ödeme Başarısız Oldu 4 Kez Para Çekti ve Hiç Bir Şey Gözükmüyor!: Xbox gamepass almak için satın al butonuna bastım yükleniyorda kaldı ve bir süre sonra tekrar tekrar denedim ve bi türlü başaralı olmadı sonra kartımdan 5.90₺ halinde 4 kez ücret kesmiş ve bir...
  3. İninal ile Xbox Game Pass PC Lütfen ödeme hizmet sağlayıcınızla görüşün hatası. [Translate]...

in XBoX Sales and Promo
    İninal ile Xbox Game Pass PC Lütfen ödeme hizmet sağlayıcınızla görüşün hatası. [Translate]...: i cant buy the game and this shows up. can u please help. thank you. 261393a0-6ac7-4000-8ec5-d02016569ff3
  4. microsoft hesabıma ödeme yöntemi olarak atm kartı ekleyemiyorum[Translation-I cannot add an...

in XBoX on Windows
    microsoft hesabıma ödeme yöntemi olarak atm kartı ekleyemiyorum[Translation-I cannot add an...: xbox game pass hesabı satın almak istiyorum. ödeme yöntemi olarak atm kartı eklemek istiyorum. ancak girdiğim bilgiler sürekli yanlış çıkıyor. tekrar tekrar kontrol ediyorum ama olmuyor. kart...
  5. XBOX Gamepass geciken ödeme ve İPTAL EDİLEMİYOR[XBOX Gamepass delayed payment and CANNOT BE...

in XBoX Sales and Promo
    XBOX Gamepass geciken ödeme ve İPTAL EDİLEMİYOR[XBOX Gamepass delayed payment and CANNOT BE...: XBOX Gamepass aldım ilk ay 5tl olarak çekti sonraki aylar parayı yatıramadığım için çekemedi doğal olarak iptal oldu gözüküyor ama 14tl olan gamepass i almak istiyorum izin vermiyor önce onu...
  6. ödeme yöntemi[Translation-Payment method]

in XBoX Games and Apps
    ödeme yöntemi[Translation-Payment method]: ben ilk aboneliği başka kartla yaptım ama bidahaki aya iptal ettim aboneliği şimdi yine yapcam ama başka kartla yapamıyorum sebebi nedir [Translation-I made the first subscription with another...
  7. Abonelik iptali ve yenilenen ödeme[Translation-Subscription cancellation and renewed payment]

in XBoX Sales and Promo
    Abonelik iptali ve yenilenen ödeme[Translation-Subscription cancellation and renewed payment]: Geçen ay iptal ettiğim xbox gamepass ultimate ürünüm için bugün yeniden ödeme alınmaya çalışıldı. Kartımda para olmadığı için microsoft ödemeyi alamadı şimdi aboneliği iptal etmeye çalışıyorum ama...
  8. WarThunder Altın geri iade [Translation - WarThunder Gold return]

in XBoX Games and Apps
    WarThunder Altın geri iade [Translation - WarThunder Gold return]: Merhaba ben bu siteden war thunder oyununa altın aldım ama bu xbox içinmiş ben oyunu pcden oynuyorum kodu geri iade edebilir miyim? Yada PC sürümünde etkinleştirebilir miyim? ----- [Translation...
  9. Geri iade talebi ( Refund )

in XBoX Sales and Promo
    Geri iade talebi ( Refund ): Hi xbox game pass subscription is refreshed without my knowledge and I don't use xbox game pass. I demand a refund. Merhaba xbox game pass aboneliği benim bilgim olmadan yenilenmiş ve kontrol...
  10. asphalt8aırborner sıfırlanan oyunun kayıp olan verilerinin geri yüklenmesi

in XBoX Games and Apps
    asphalt8aırborner sıfırlanan oyunun kayıp olan verilerinin geri yüklenmesi: asphalt8aırborner sıfırlanan oyunun loss Olan verilerinin geri Yüklenmesi [Translation: Asphalt8aırborner resetting of the game's loss data is restored] ead2d54f-1c8c-4dd9-968c-cf51224cb6d5