Xbox için örebileceğiniz araba yarışları var mıdır ? [Translate] Are there any car races...

Discus and support Xbox için örebileceğiniz araba yarışları var mıdır ? [Translate] Are there any car races... in XBoX Games and Apps to solve the problem; Xbox için örebileceğiniz araba yarışları var mıdır ? [Translate by Mod] Are there any car races you can pay for Xbox? [Remove personal Info by... Discussion in 'XBoX Games and Apps' started by numankocak, Apr 15, 2019.

1. numankocak
    numankocak Guest

Xbox için örebileceğiniz araba yarışları var mıdır ? [Translate] Are there any car races...

Xbox için örebileceğiniz araba yarışları var mıdır ?

[Translate by Mod]

Are there any car races you can pay for Xbox?

[Remove personal Info by Mod]

:)

numankocak, Apr 15, 2019
  2. Njal the Blue Win User

Xbox için örebileceğiniz araba yarışları var mıdır ? [Translate] Are there any car races you can pay for Xbox?

There are quite a few racing games, the Forza franchise is a good one, then need for speed, project cars, the dirt series, just to name a few.
  3. OK Fowl Win User

Kredi Kartımdan Abonelik Bedeli Çekiliyor. Mart-Ağustos arası [The subscription fee is withdrawn from my credit Card. Between March-august]

Daha fazla yardım için resmi sohbet/telefon ekibi ulaşmak için en iyi olabilir: support.Xbox.com/contact-us

[Translation - For more help you can be the best to reach the official Chat/phone team: support.Xbox.com/contact-us]
  4. OG Pooh Win User

Finally

If the racing was any good, players wouldn't want to save time playing the game. Personally, the lower classes are the only ones I find to be even mildly enjoyable. The cars are so slow, that it almost makes for a better race. I love the idea of racing normal
    cars, because you can race fast cars in any racing game.
  5. Kaan Kartal Win User

xbox game pass aldım ama gelmedi [Translation- I bought the Xbox game pass but it didn't come]

Tekrardan 7 tl harcattığınız için teşekkürler... Aşırı sorumsuzsunuz.

Translation:

Thanks again for spending 7 TL ... Irresponsible.
  6. Itilianm0nst0r Win User

Yanlış ürün satın aldım -[Translation - I bought the wrong item]

iade talebinde bulunmak için doğrudan yerel desteğe başvurmanız gerekir

-[Translation - you need to contact your local support directly to request a refund]
Thema:

Loading...
  1. Xbox için örebileceğiniz araba yarışları var mıdır ? [Translate] Are there any car races... - Similar Threads - için örebileceğiniz araba

2. xBOX İçin tavsiye edeceğiniz en iyi oyunlar ve yazılımlar nelerdir ? [Translate] What are...

in XBoX Games and Apps
    xBOX İçin tavsiye edeceğiniz en iyi oyunlar ve yazılımlar nelerdir ? [Translate] What are...: xBOX İçin tavsiye edeceğiniz en iyi oyunlar ve yazılımlar nelerdir ? 3d görselleştirme3d eğitim https://www..com/ [Translation-What are the best games and software you would recommend For xBOX?...
  3. Noki lumia 1320 için instegram uygulaması [Noki Instegram app for Lumia 1320]

in XBoX on Mobile
    Noki lumia 1320 için instegram uygulaması [Noki Instegram app for Lumia 1320]: Merhaba, nokia lumia 1320 telefonuma mağazadan instegram beta kurdum ama giremiyorum. Bana uyarı olarak instegramı güncelle geliyor. Translation: [Hi, I installed the Instegram beta on my Nokia...
  4. xbox gamepass 1 tl olarak aldım fakat bana sormadan 7 tl daha kesti ne için ücret ödediğimi...

in XBoX on Windows
    xbox gamepass 1 tl olarak aldım fakat bana sormadan 7 tl daha kesti ne için ücret ödediğimi...: [Translation - Xbox is not included in gamepass got $1 but without even asking me I don't know what I'm paying more fees for 7 tl cut] 1 tllik gamepass aldım kartımdan 8 tl kesildi...
  5. pc için standart save the world aldım sandım[Translation - I thought I bought the standard ...

in XBoX Games and Apps
    pc için standart save the world aldım sandım[Translation - I thought I bought the standard ...: paramın iade edilmesini istiyorum lütfen en kısa zamanda paramın iade edilmesini istiyorum başka birşey istemiyorum alırken pc diye aldım x box için çıktı hesap no : [Mod Removed - Personal...