xBOX İçin tavsiye edeceğiniz en iyi oyunlar ve yazılımlar nelerdir ? [Translate] What are...

Discus and support xBOX İçin tavsiye edeceğiniz en iyi oyunlar ve yazılımlar nelerdir ? [Translate] What are... in XBoX Games and Apps to solve the problem; xBOX İçin tavsiye edeceğiniz en iyi oyunlar ve yazılımlar nelerdir ? 3d görselleştirme3d eğitim https://www..com/ [Translation-What are the best... Discussion in 'XBoX Games and Apps' started by UfukSEN, Apr 15, 2019.

1. UfukSEN
    UfukSEN Guest

xBOX İçin tavsiye edeceğiniz en iyi oyunlar ve yazılımlar nelerdir ? [Translate] What are...

xBOX İçin tavsiye edeceğiniz en iyi oyunlar ve yazılımlar nelerdir ?

3d görselleştirme3d eğitim

https://www..com/

[Translation-What are the best games and software you would recommend For xBOX?

3d Visualization 3d Training]

:)

UfukSEN, Apr 15, 2019
  2. Njal the Blue Win User

xBOX İçin tavsiye edeceğiniz en iyi oyunlar ve yazılımlar nelerdir ? [Translate] What are the best games and software you would recommend For xBOX?

That is really an individual choice. What one gamer thinks is the best game or app another may think isn't. I don't think I could quantify which of my games are best, as each has it's own characteristics and appeal and also it depends on my mood as to
    what I play.
  3. OK Fowl Win User

Kredi Kartımdan Abonelik Bedeli Çekiliyor. Mart-Ağustos arası [The subscription fee is withdrawn from my credit Card. Between March-august]

Daha fazla yardım için resmi sohbet/telefon ekibi ulaşmak için en iyi olabilir: support.Xbox.com/contact-us

[Translation - For more help you can be the best to reach the official Chat/phone team: support.Xbox.com/contact-us]
  4. Njal the Blue Win User

xbox aboneliği [Translation - Xbox Subscription]

Merhaba, oturum açmanız gerekir: https://acount.microsoft.com ve hizmetleri ve abonelikleri iptal etmek için gidin. Eğer bir geçmiş ödeme varsa, bu ilk ödemek gerekir.

---------

[Mod Translation - Hi, you need to log in: Https://acount.microsoft.com and go to cancel services and subscriptions. If you have a past payment, you must pay this first.]
  5. Njal the Blue Win User

oyun [Game]

Merhaba, dijital Oyunlar bir profilden diğerine aktarılamaz

[Translation - Hi, digital games cannot be transferred from one profile to another ]
  6. BeastBadshah Win User

xbox game pass

Microsoft hesabınızla Xbox İade İsteği Çözümünde oturum açın.

Satın alma işleminde kullanılan hesaptan giriş yaptığınızdan emin olun.

Birden fazla hesabınız varsa, ödeme ve sipariş numarasını bulmak için satın alma geçmişini kontrol edebilirsiniz.

Not Microsoft hesabınızın e-posta adresini veya şifresini bilmiyorsanız, Kayıp Hesap Çözümü veya Kayıp Parola Çözümü'nü kullanın.
    Doğru hesapta oturum açtığınızı ve bu satın alma için sipariş numaralarınızı girdiğinizi doğrulamanız istenecektir.
    Daha sonra, geri ödeme isteğinde bulunmanız için farklı nedenlerin açıklamalarını ve geri ödeme talebini işleme koymak için hangi ek bilgilere ihtiyaç duyulduğunu size açıklar. Geri ödeme isteğinde bulunma nedeninizi seçin ve bu bilgileri dikkatlice inceleyin.

Uygun self servis kaynağa yönlendirileceksiniz ya da doldurmak için geri ödeme talep formuna bir link vereceksiniz

[Translation-

Sign in to the Xbox return request solution with your Microsoft account.
    Make sure you're logged in to the account used in the purchase process.
    If you have more than one account, you can check the purchase history to find the payment and order number.Note If you don't know the email address or password for your Microsoft account, use the Lost account solution or the Lost password solution.
    You'll be asked to confirm that you're signed in to the right account and entered your order numbers for that purchase.
    It then explains the explanations of different reasons for requesting a refund and what additional information is needed to process the refund request. Select your reason for requesting a refund and review this information carefully.

You will be directed to the appropriate self-service resource or you'll submit a link to the refund request form to fill in]
Thema:

Loading...
  1. xBOX İçin tavsiye edeceğiniz en iyi oyunlar ve yazılımlar nelerdir ? [Translate] What are... - Similar Threads - İçin tavsiye edeceğiniz

2. Xbox için örebileceğiniz araba yarışları var mıdır ? [Translate] Are there any car races...

in XBoX Games and Apps
    Xbox için örebileceğiniz araba yarışları var mıdır ? [Translate] Are there any car races...: Xbox için örebileceğiniz araba yarışları var mıdır ? [Translate by Mod] Are there any car races you can pay for Xbox? [Remove personal Info by Mod] 8cd91d7a-983a-49d1-8b0d-c62aeeb649bd
  3. Noki lumia 1320 için instegram uygulaması [Noki Instegram app for Lumia 1320]

in XBoX on Mobile
    Noki lumia 1320 için instegram uygulaması [Noki Instegram app for Lumia 1320]: Merhaba, nokia lumia 1320 telefonuma mağazadan instegram beta kurdum ama giremiyorum. Bana uyarı olarak instegramı güncelle geliyor. Translation: [Hi, I installed the Instegram beta on my Nokia...
  4. xbox gamepass 1 tl olarak aldım fakat bana sormadan 7 tl daha kesti ne için ücret ödediğimi...

in XBoX on Windows
    xbox gamepass 1 tl olarak aldım fakat bana sormadan 7 tl daha kesti ne için ücret ödediğimi...: [Translation - Xbox is not included in gamepass got $1 but without even asking me I don't know what I'm paying more fees for 7 tl cut] 1 tllik gamepass aldım kartımdan 8 tl kesildi...
  5. pc için standart save the world aldım sandım[Translation - I thought I bought the standard ...

in XBoX Games and Apps
    pc için standart save the world aldım sandım[Translation - I thought I bought the standard ...: paramın iade edilmesini istiyorum lütfen en kısa zamanda paramın iade edilmesini istiyorum başka birşey istemiyorum alırken pc diye aldım x box için çıktı hesap no : [Mod Removed - Personal...