Xbox oyun yükleme [Mod Translation-Xbox game installation]

Discus and support Xbox oyun yükleme [Mod Translation-Xbox game installation] in XBoX Games and Apps to solve the problem; Hepinize merhabalar! Xboxa Assassins creed odyssey oyununu aldım dijital olarak ve yüklemeye başladım Oyun 40GB küsür yüklenip "başlamaya hazır" olarak... Discussion in 'XBoX Games and Apps' started by Emre_isik, Dec 17, 2019.

1. Emre_isik
    Emre_isik Guest

Hepinize merhabalar! Xboxa Assassins creed odyssey oyununu aldım dijital olarak ve yüklemeye başladım Oyun 40GB küsür yüklenip "başlamaya hazır" olarak yazdığı zaman xboxu kapattım . Tekrar açtığımda ise oyun kurulu olarak gözüküyordu. İlk 3 denemede oyun
    hata verdi ve "Xbox.com/errorhelp" adlı siteye yönlendirdi. Siteye girmedim ve 4. Denemede oyun açıldı. Oyun kurulmuş mudur eksisi var mıdır?

[Mod Translation-Hello to all of you! I bought The Xboxa Assassins creed odyssey digitally and started installing it when the game was installed 40GB and it was written "ready to start" I turned off the xbox. When I turned it back on, it looked like
    a game board. In the first 3 attempts, the game failed and redirected it to "Xbox.com/errorhelp" site. I didn't go on the site, and I'm on the fourth grade. The game opened in the experiment. Is the game set up or minus? ]

:)

Emre_isik, Dec 17, 2019
  2. XBF Diego M Win User

Hi Emre_isik,

Thank you for posting on the Xbox forums. I'd be happy to help troubleshoot the issue. It sounds like the installation got interrupted when you turned off the Xbox. Please try the following step. While the Xbox is on, go ahead
    and do a hard restart and power cycle to the console. Hold down
    the power button on the console for about 10 seconds or until it shuts down and then remove the power cable from the Xbox and the power outlet for about 5 minutes. Then re-connect and wait 60 seconds before turning on the Xbox. Holding down the power button
    on the console to force a shutdown is an important step.

If that doesn't help then you will need to try out a soft factory reset.
    1. Press the Xbox button on the controller to open the guide.
    2. Scroll to the right and select System > Settings > System > Console info.
    3. Select Reset console.
    Make sure to select "Keep my games & apps" and have the correct account login information plus your Wi-Fi password ready if you connect wireless because you will need to re-add the accounts that were on the Xbox and re-connect to your network during the
    reset. When everything is back to normal, try re-launching the game.
  3. serdarokyaz Win User

oyun kaydı (Translation: Game Registration )

asphalt 8 oyununu sildim tekrar yükledim beni sıfırdan başlattı eski hesabımı vermedi. Xbox dan giriş yaparak oyun oynadım kaydımı bulamıyorum sizden ricam kaydıma bakılması ve bana gönderilmesi Xbox kaydım olursa eski hesabımdan oyun oynayabilirim

Translation: [ Asphalt 8 erased the game I re-installed it from scratch has not started my old account. I cannot find my record by logging in from Xbox. I can't find my record.]

4. LegendDolby1986 Win User

Xbox nedir ? [Translation - What is Xbox?]

merhaba burada xbox oyun bilgileri bu umut yardımcı olur umarım :)

https://www.xbox.com/en-US/games/xbox-play-anywhere

[Translation - Hi here I hope your Xbox game information helps this hope:)]
  5. RandyAU93 Win User

Live Gold

Online play requires servers, which are purchased and maintained using the subscription fees paid by Xbox Live Gold users. It would not be fair to extend a benefit to one game that is not extended to all others.

Translating to Turkish, using bing.com/translate:

Çevrimiçi oyun, Xbox Live Gold kullanıcıları tarafından ödenen abonelik ücretlerini kullanarak satın alınan ve tutulan sunucular gerektirir. Bu tüm başkalarına uzatılmış değil bir oyun için bir fayda genişletmek için adil olmazdı.
  6. XBF Ruben D Win User

xbox oyun dosyaları [Mod Translated - Xbox Game Files]

Hello there,

Thank you for posting on Xbox Forums! In regards to not being able to find game files on your Windows 10 PC, you'll need to go to the location where you first designated as the place to download and install the games too. Patches for games are automatic
    and should be installed into the same location as the game.

Have you tried to view this support article for
    Troubleshooting Game installation for Windows 10 PC
    ? If not, I would suggest trying to do so.

If you have any other questions please feel free to reply back letting us know. Thank you again for posting on Xbox Forums!
Thema:

Loading...
  1. Xbox oyun yükleme [Mod Translation-Xbox game installation] - Similar Threads - oyun yükleme Mod

2. Forza horizon 4 oyun başında atması[Translation-Forza horizon 4 throws at the beginning of...

in XBoX Games and Apps
    Forza horizon 4 oyun başında atması[Translation-Forza horizon 4 throws at the beginning of...: Daha önce herhangi bir sorun çıkarmayan oyunum 300mb civarı bir güncellemeden sonra oyun introsu sırasında atıyor oyundan kapatıp açtıktan sonra da aynı şey oluyor yardım ederseniz sevinirim...
  3. Teredo Bulunamıyor. Türkiyede internetim Aile paketi ve Oyun yasaklı değil. Neden...

in XBoX on Windows
    Teredo Bulunamıyor. Türkiyede internetim Aile paketi ve Oyun yasaklı değil. Neden...: Teredo Bulunamıyor. Türkiyede internetim Aile paketi ve Oyun yasaklı değil. Neden Multiplayer oynayamıyorum? Bütün adımları denedim... Sadece İnternetimi Güvenli Paketten devredışı bırakınca...
  4. oyun indirme sorunu

in XBoX on Consoles
    oyun indirme sorunu: hiçbir oyunu indiremiyorum 07b818b8-aaa1-4375-b654-77c28cd120ba
  5. Games oyun

in XBoX Games and Apps
    Games oyun: Ben xbox ı aldığım zaman içinden gears of war ulitmate edition un kodu çıktı kodu xbox ın ipad uygulamasında kendi hesabıma yazdım oyunu algıladı fakat konsolda hesabıma girdiğimdi oyunu...
  6. Oyun klasörüne dosya transferi nasıl yapabilirim?[Translation-How can I transfer files to...

in XBoX on Windows
    Oyun klasörüne dosya transferi nasıl yapabilirim?[Translation-How can I transfer files to...: Merhaba. Xbox PC üzerinden indirmiş olduğum Metro Exodus oyununa ait Türkçe dil yamasını yüklemek istiyorum ama oyunun kurulu olduğu dizine dosya kopyalamam sistem tarafından engelleniyor. Bunu...
  7. Gamepassdan Oyun Satın Alırsam İlerleme Kaydedilirmi[Translation-Progress Saved If I Buy...

in XBoX Games and Apps
    Gamepassdan Oyun Satın Alırsam İlerleme Kaydedilirmi[Translation-Progress Saved If I Buy...: Merhaba,3 aylık Xbox Gamepass aldım.Mesela Sea Of Thieves Anniversay Edition'u 2 ay oynayıp geliştim(herhangi bir oyun olur farketmez)gamepassım bittiğinde microsoft storeden oyunu alırsam...
  8. oyun acılmıyor (Game is not opening)

in XBoX Games and Apps
    oyun acılmıyor (Game is not opening): selam ben ahmet eren ilhan 23 ekim 2019 carsamba aksamı forza horızon 3 satın aldım yükledim bilgisayara ama acılmıyor yardımcı olurmsunuz tesekürler Translation: hi i'm ahmet eren ilhan 23...
  9. Xbox One'da Oyun oynarken oturum kapanıyor! [Mod Translation - Sign-out while playing games...

in XBoX on Consoles
    Xbox One'da Oyun oynarken oturum kapanıyor! [Mod Translation - Sign-out while playing games...: İyi günler Xbox One oyun konsolumda,oyun oynarken oturum kendi kendine kapanıyor.Oyun tekrar ana menüye geliyor. Sorunun neden kaynaklandığını bulamadım [Mod Translation - Good day on my Xbox One...
  10. Yıl olmuş 2019 hala bir oyun iadesi için telefonla arama yapmam gerekiyor ! [Translation -...

in XBoX Games and Apps
    Yıl olmuş 2019 hala bir oyun iadesi için telefonla arama yapmam gerekiyor ! [Translation -...: Böyle bir rezillik böyle bir pespayelik olamaz ! Car pass satın aldığım oyunda (Forza Horizon 3) car pass'e dahil olan bir içeriği indirmeyi denedim ancak kredi kartından para çekildi dahil olan...