Zamknięcie konta Microsoft

Discus and support Zamknięcie konta Microsoft in XBoX Games and Apps to solve the problem; Witam. Mam pytanie.Czy po zamknięciu konta Microsoft wszystkie gry które kupiłem w Microsoft Store przepadną czy będę mógł je ponownie zainstalować na... Discussion in 'XBoX Games and Apps' started by Wiktor_M, Mar 26, 2020.

1. Wiktor_M
    Wiktor_M Guest

Witam.

Mam pytanie.Czy po zamknięciu konta Microsoft wszystkie gry które kupiłem w Microsoft Store przepadną czy będę mógł je ponownie zainstalować na innych koncie? Jeżeli nie to czy jest jakiś sposób na zachowanie tych gier lub przeniesienie je na inne konto
    Microsoft?

:)

Wiktor_M, Mar 26, 2020
  2. Onyx Is Here Win User

Sorry but anything that was attached to that account will be lost when it is closed. There is no way to transfer content from one account to another. If you would like to continue playing the content then I would recommend not closing the account and
    set it as Home on your Xbox if that's what you're playing on. That will share the games to other accounts on the console
  3. GrzegorzBak Win User

Nie można pobrać Rainbow Six Vegas - Games with Gold

tak jak napisałeś, winą jest regionalizacja konta - po prostu wychodzi na to, że ta akurat gra ma blokadę regionalną i bez polskiego konta lub vpn jej nie pobierzesz.
  4. flankmaker Win User

Skradzione konto Microsoft Xbox. [Stolen Microsoft Xbox account.]

Drogi Microsoft,
    Jak na mój e-mail jakiś czas temu moje konto zostało zhakowane i wszystkie szczegóły zostały zmienione, a haker podłączył do konta dwustopniowy system uwierzytelniania, co oznacza, że ​​nie mogę już uzyskać do niego dostępu.
    Chciałbym wyjaśnić, że moja karta kredytowa jest podłączona do tego konta i nie robiąc nic, pozwalasz im potencjalnie uzyskać dostęp do moich środków. Rozumiem, że jesteś zajęty, ale jest to pilna sprawa, więc czy mogę zmusić cię do szybkiego zamknięcia konta?
    Proszę zrozumieć, że jest to dla mnie bardzo niepokojące, szczególnie w tych trudnych czasach.
  5. jakubkuzniar Win User

Payment

1. Mam pytanie. Chciałbym spłacić swoją zaległość za subskrypcje xbox game pass. Posiadam pieniądze na koncie Microsoft. Jest to wystarczająca suma. Czemu nie może mi pobrać pieniędzy właśnie z tego konta?
  6. Vigilium Win User

Nie można pobrać Rainbow Six Vegas - Games with Gold

W większości przypadków po przeniesieniu konta możesz stracić możliwość pobrania ponownie gry zakupionej cyfrowo. Jeśli masz je na dysku to po przeniesieniu konta, gry zostaną nienaruszone. Jeśli chodzi o DLC, to wcześniej zakupione nie są zabezpieczane
    przed ponownym pobraniem z innego regionu.
Thema:

Loading...
  1. Zamknięcie konta Microsoft - Similar Threads - Zamknięcie konta Microsoft

2. Problemy z połączeniem konta do gry / Problems with connecting account to the game

in XBoX Games and Apps
    Problemy z połączeniem konta do gry / Problems with connecting account to the game: PL: Kiedy wchodzę na grę o nazwie Dead Cells i łączę się z nią swoim kontem to gra zatrzymuje się i wychodzi jak nie jestem połączony kontem do gry to wszystko działa ENG: When i Enter a game...
  3. Dlaczego nie mogę przypisać gry do konta?

in XBoX Games and Apps
    Dlaczego nie mogę przypisać gry do konta?: Witam, mam problem. Mam aktywnego Golda i nie mogę przypisać gry z Games with gold do konta. Chodzi o Ninja Gaiden 3: RE. Kiedy potwierdzam transakcję cały czas jest ekran ładowania, a na dole...
  4. Usunięcie tagu gracza z konta Microsoft [Mod Removed-Removing the player tag from the...

in XBoX Accessibility
    Usunięcie tagu gracza z konta Microsoft [Mod Removed-Removing the player tag from the...: Witam, chciałbym usunąć tag gracza z konta Microsoft. Nie zachowałem odpowiednie kolejności i przypisałem tag gracza w nowym XBOX ONE zamiast najpierw połączyć konto offline w starym XBOX 360....
  5. zmiana konta dorosłego na konto dziecka [Translate] Changing an adult account to a child's...

in XBoX Accessibility
    zmiana konta dorosłego na konto dziecka [Translate] Changing an adult account to a child's...: Hej mam problem ze zmianą konta dorosłego na konto dziecka - muszę to zrobić gdyż dzieciak ma 4 letnią historię gry Fortnite , na którą wydał ze 2 tysie na koncie XBOX mojej żony - status dorosły...
  6. Samoczynne utworzenie się konta [Translation -Automatic creation of an account]

in XBoX Accessibility
    Samoczynne utworzenie się konta [Translation -Automatic creation of an account]: Witam! Po zalogowaniu się na stronę microsoft, samoczynnie utworzył się nowy profil z nowym tagiem gracza. Gdy na konsoli probuje logowac się na swoje konto, wyswietla mi komunikat niewlasciwy...
  7. aktualizacja konta(ios) [Translate] Update Account (iOS)

in XBoX Games and Apps
    aktualizacja konta(ios) [Translate] Update Account (iOS): mam problem z [removed by mod] mojego konta xbox.a tak dokładnie nie wiem jak to zrobić [Translate by Mod] I have a problem with [removed by mod] my Xbox account. And so I do not know exactly...
  8. Zmiana konta doroslego na dziecko. [Change your adult account to a child.]

in XBoX Accessibility
    Zmiana konta doroslego na dziecko. [Change your adult account to a child.]: Witam. Mam problem ze zmianą swojego starego konta doroslego na konto dziecka. Zależy mi na tym, bo syn zaczął grać w grę na moim koncie i nie chciał bym żeby to wszystko utracił, jak stworze...
  9. Za pomocą mojego konta live i nr kart kredytowej ktoś ukradł mi pieniądze [Translate]...

in XBoX Games and Apps
    Za pomocą mojego konta live i nr kart kredytowej ktoś ukradł mi pieniądze [Translate]...: Witam, problem jak w tytule, wczoraj spojrzałem na konto, przyszedł dziwny zwrot za usługę microsoft xbox msbill... na 137 i 92 ? wtedy zacząłem przeglądać rachunki z konta i się okazało, że ktoś...
  10. zmiana konta rodzic na konto dziecko[change parent account to child account]

in XBoX on Consoles
    zmiana konta rodzic na konto dziecko[change parent account to child account]: Witam, czy jest możliwość zmiany konta z rodzica na dziecko? Chodzi o sytuację, kiedy po zakupie konsoli zostało zarejestrowane konto jako rodzic. Z uwagi na fakt, iż na tym koncie jest już...