zmiana konta dorosłego na konto dziecka [Translate] Changing an adult account to a child's...

Discus and support zmiana konta dorosłego na konto dziecka [Translate] Changing an adult account to a child's... in XBoX Accessibility to solve the problem; Hej mam problem ze zmianą konta dorosłego na konto dziecka - muszę to zrobić gdyż dzieciak ma 4 letnią historię gry Fortnite , na którą wydał ze 2... Discussion in 'XBoX Accessibility' started by RadekMajewski, Aug 1, 2019.

1. zmiana konta dorosłego na konto dziecka [Translate] Changing an adult account to a child's...

Hej

mam problem ze zmianą konta dorosłego na konto dziecka - muszę to zrobić gdyż dzieciak ma 4 letnią historię gry Fortnite , na którą wydał ze 2 tysie na koncie XBOX mojej żony - status dorosły a chcemy wprowadzić kontrolę rodzicielską na konsolę.

Stanu gry nie mogę zmigrować pomiędzy kontami więc przyszedł mi pomysł do głowy taki żaby z konta żony zrobić konto dziecka - no i niby datę urodzenia dałem radę zmienić i aktywację konta dziecka przeprowadziłem ale dostępu do kontroli rodzicielskiej nie
    mam choć naciskając link zarządzaj uprawnieniami dziecka pojawia się menu pomocy rodzicielskiej ale jest nieaktywne z komunikatem "mamy problem" i ciągle figuruje opis Dorosły przy koncie żony.

Ktoś , coś? ;-)

[Translate]

Hey

I have a problem with changing an adult account to a child's account-I have to do this because the kid has a 4 year history of the game Fortnite, which he released from 2 Thys on my wife's XBOX account-status adult and we want to introduce parental control
    to the console.

The state of the game can not migrate between accounts so I came to the idea to head such a frog with the account of the wife to make a child account-no I like the date of birth I gave the council to change and activate the child account I moved but access
    to parental control I do not have though By pressing the link Manage Child permissions appears the parental assistance menu but it is inactive with the message "We have a problem " and still shows the description of the adult with his wife's account.

Someone, something? ;-)

:)

RadekMajewski, Aug 1, 2019
Thema:

zmiana konta dorosłego na konto dziecka [Translate] Changing an adult account to a child's...

Loading...
  1. zmiana konta dorosłego na konto dziecka [Translate] Changing an adult account to a child's... - Similar Threads - zmiana konta dorosłego

2. Samoczynne utworzenie się konta [Translation -Automatic creation of an account]

in XBoX Accessibility
    Samoczynne utworzenie się konta [Translation -Automatic creation of an account]: Witam! Po zalogowaniu się na stronę microsoft, samoczynnie utworzył się nowy profil z nowym tagiem gracza. Gdy na konsoli probuje logowac się na swoje konto, wyswietla mi komunikat niewlasciwy...
  3. aktualizacja konta(ios) [Translate] Update Account (iOS)

in XBoX Games and Apps
    aktualizacja konta(ios) [Translate] Update Account (iOS): mam problem z [removed by mod] mojego konta xbox.a tak dokładnie nie wiem jak to zrobić [Translate by Mod] I have a problem with [removed by mod] my Xbox account. And so I do not know exactly...
  4. Zmiana konta doroslego na dziecko. [Change your adult account to a child.]

in XBoX Accessibility
    Zmiana konta doroslego na dziecko. [Change your adult account to a child.]: Witam. Mam problem ze zmianą swojego starego konta doroslego na konto dziecka. Zależy mi na tym, bo syn zaczął grać w grę na moim koncie i nie chciał bym żeby to wszystko utracił, jak stworze...
  5. Za pomocą mojego konta live i nr kart kredytowej ktoś ukradł mi pieniądze [Translate]...

in XBoX Games and Apps
    Za pomocą mojego konta live i nr kart kredytowej ktoś ukradł mi pieniądze [Translate]...: Witam, problem jak w tytule, wczoraj spojrzałem na konto, przyszedł dziwny zwrot za usługę microsoft xbox msbill... na 137 i 92 ? wtedy zacząłem przeglądać rachunki z konta i się okazało, że ktoś...
  6. zmiana konta rodzic na konto dziecko[change parent account to child account]

in XBoX on Consoles
    zmiana konta rodzic na konto dziecko[change parent account to child account]: Witam, czy jest możliwość zmiany konta z rodzica na dziecko? Chodzi o sytuację, kiedy po zakupie konsoli zostało zarejestrowane konto jako rodzic. Z uwagi na fakt, iż na tym koncie jest już...
  7. Problemy z płatnością za xbox live gold przez saldo konta xbox / Problems with payment for ...

in XBoX on Consoles
    Problemy z płatnością za xbox live gold przez saldo konta xbox / Problems with payment for ...: Witam mam problem z zapłaceniem za subskrypcję xbox live gold. Kupiłem dziś kartę przedpłaconą i dodałem ją do salda konta microsoft ale mimo nie mogę za nią zapłacić poprzez saldo konta. Hello,...
  8. Zmiana daty urodzenia na koncie Microsoft [Translation - Change your date of birth on your ...

in XBoX on Windows
    Zmiana daty urodzenia na koncie Microsoft [Translation - Change your date of birth on your ...: Witam, mam problem ze zmianą wieku na koncie Microsoft. Kiedyś przy zakładaniu konta kolega ustawił mi wiek dziecka (mam 18 lat). Nie przeszkadzało mi to do teraz. W grze Forza Horizon 4 mam...